Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 4d. 11:39

Karščiu ir ledu alsuojanti naktis „Jager Vibrations“ (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Galvojate, kad tik lauke gali būti labai šalta? Deja, jūs labai klystate... Penktadienį Menų fabrikas „Loftas“ tiesiog alsuote alsavo lediniais išskirtiniais šokio muzikos renginio „Jager Vibrations“ garsais.

Tekstas: Auksė

Galvojate, kad tik lauke gali būti labai šalta? Deja, jūs labai klystate... Penktadienį  Menų fabrikas „Loftas“ tiesiog alsuote alsavo lediniais išskirtiniais šokio muzikos renginio „Jager Vibrations“ garsais.

Šiam renginiui organizatoriai surinko tikrai gausų būrį klubinės muzikos guru. Renginio pradžioje dalyvių kraują apšildė JOVANI, MARTIN VIRGIN & ST.STEREO, DEEP INC. sukamų plokštelių ritmai. Jau nuo pat pradžių šokių aikštelėje netrūko muzikos ritmams atsidavusių dalyvių. Nebloga pradžia davė signalą, kad toliau mūsų laukia dar labiau kaitinantys pasirodymai.

Galutinai publiką išjudino ant scenos pasirodę keturi „live“ atlikėjai: NO DJ's projektas su Viktoru Diawara ir Erica Jennings, THE SOULHOPPERS, FILTERED TOOLS ir THE SNEEKERS. Renginio dalyviai tiesiog šėlo šokių aikštelėje, o specialiai šiam renginiui užsakytas „sniegas“ tirpte ištirpo ant įkaitusių kūnų.

Bet daugiausiai ovacijų ir susidomėjimo sulaukė analogų Lietuvoje neturintis ledinis pasirodymas. Ledinis tikrąją to žodžio prasme, nes jo metu buvo grojama specialiais instrumentais, pagamintais iš ledo. Šios idėjos sumanytojas ir instrumentų autorius yra vienas garsiausių ledo skulptorių Lietuvoje – Mindaugas Tendziagolskis. Tai buvo kažkas netikėto. Ledinio pasirodymo garsas ir vaizdas privertė išsižioti ne vieną žiūrovą.

Pašėlusią vakarėlio atmosferą dar labiau aštrino šokėjų pasirodymai, iš ledo pagamintas baras, teatrališki šou elementai bei ledo skulptūromis tekančios šaltų gėrimų upės. Ir tai tik dalis visų ledinių pojūčių, kuriuos patyrė kiekvienas, kuris apsilankė „Jager Vibrations“ renginyje.

Bet koks vakarėlis be kuriozinių situacijų? Tik pasirodžius šokėjoms vaikinai tiesiog neteko proto: dauguma prasibrovė prie scenos ir tiesiog žiūrėdami į jas varvino seiles. Nieko nuostabaus, kad atsirado ir „erelių“, kurie užsimanė pašokti kartu su jomis. Apsauga akimirksniu atšaldė aistras gražiai paprašydami nulipti nuo aikštelės.

„Jager Vibrations“ – tai šokių muzikos renginys, kuris nustebino net tuos, kurie vakarėliuose lankosi kiekvieną šeštadienį. Nesenai šis renginys praūžė ir pajūryje, kur pranoko visus lūkesčius. Sostinėje taip pat netrūko gerą laisvalaikį vertinančių žiūrovų. Šokėjų armija pildėsi iki paryčių.

Temos: 1 Naktis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt