TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas čia per gyvūnas? Gal Kauno čiupakabra?

N-18
Koks čia gyvūnas?
Mantvydo Meilučio nuotr. / Koks čia gyvūnas?
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Sveiki! Gegužės 27 d. apie 7.50 val. pastebėjau šį keistą padarą gulintį prie kelio. Tiksli vieta - Seniavos plentas. Kauno mieste.

Sveiki! Gegužės 27 d. apie 7.50 val. pastebėjau šį keistą padarą gulintį prie kelio. Tiksli vieta – Seniavos plentas Kauno mieste.

Šias nuotraukas bandžiau rodyti draugams, artimiesiems, kolegoms. Tačiau šis gyvūnas – tarsi kokia mįslė – nė vienas nesugebame įminti, kas tai per gyvūnas.

Snukis tarsi tai butų šamas, nes burna lyg ir žuvies ir tuo pačiu dar ūsai.

Nuotraukose galbūt neryškiai matosi, tad trumpai apibūdinsiu jo išvaizdą.
Snukis tarsi tai butų šamas, nes burna lyg ir žuvies ir tuo pačiu dar ūsai. Kojos trumpos, ilgi aštrūs nagai, maždaug katės dydžio kūnas, ir ilga plona tarsi žiurkės uodega.

Beje, vandens telkmių aplink nėra, nei upės ar tvenkinio.

Manyčiau, stiprių nervų skaitytojai pamėgins atskleisti, kas tai galėtų būti.

Papildyta. Komentaro kreipėmės į Aplinkos ministerijos Biologinės įvairovės skyriaus vyr. specialistą Selemoną Paltanavičių.

Gerb. Selemono Paltanavičiaus nuomone, tiksliai nustatyti, koks tai gyvūnas, nėra lengva, reikėtų detalesnių nuotraukų. Bet panašu pagal pliką uodegą, kad tai gali būti niežų apniktas ir kasydamasis kailio plaukus praradęs gyvūnas (kažkas iš plėšrūnų).

Daugiau apie čiupakabras.

 

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt