Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune startuos „Dizaino savaitė'11“

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

2011-ieji Lietuvoje paskelbti „Dizaino metais“. Gegužės 7-14 d. Vilniuje ir Kaune vyks „Dizaino savaitės renginiai. Sostinėje organizuojama jau šeštą kartą, šiemet „Dizaino...

2011-ieji Lietuvoje paskelbti „Dizaino metais“. Gegužės 7-14 d. Vilniuje ir Kaune vyks „Dizaino savaitės renginiai. Sostinėje organizuojama jau šeštą kartą, šiemet „Dizaino savaitė“ vyks kartu su tarptautiniu inovacijų festivaliu „IF“.

Kauno miestas, pasižymintis giliomis scenos menų ir dailės tradicijomis, vis didesnį dėmesį kreipia į modernaus meno reiškinius.  VšĮ „Interjero erdvė“ organizuoja ciklą „Dizaino savaitės“ renginių Kaune – seminarus jauniems kūrėjams ir dizaineriams, pristato projektą „Didėja – dizaino idėja“, kūrybines dirbtuves. Pastarasis projektas skirtas jauniems kūrėjams. Jie raginami projektuoti dizaino objektus, baldus, kuriuos pagamins įvairios Lietuvos įmonės. Projekto organizatoriai 2012 m.  ketina surinkti kolekciją „Didėja“, pristatyti ją dižiuosiuose Lietuvos miestuose bei pradėti kolekcijos  serijinę gamybą.

„Dizaino savaitės`11 Kaune“ metu vyks dizaino dirbtuvės, kurių metu iš atliekų bus gaminami objektai muzikos festivaliui „Satta outside“. Jaunieji kūrėjai ne tik įkūnys savo fantazijas, bet ir galės laimėti pakvietimus į festivalį. Dirbtuvių lankytojai iš popieriaus galės pasigaminti įvairių buityje naudojamų daiktų.

Renginių kalendorius „Interjero erdvėje“:

2011-05-07 13:00-18:00 Dizaino dirbtuvės + meno pamokėlės.

Dizainerių komandos iš atliekų gamins dizaino objektus, taip pat dirbtuvių metu kiekvienas lankytojas galės pabandyti pats pagaminti krepšius iš laikraščių, popierines pinigines ir kitus kiekvieną dieną naujodamus ir „Eko“ ženklo nusipelniusius daiktus. Greta vyks meno pamokėlės, kurių metu lankytojai galės atrasti meninę gyslelę, bandydami tapyti ant šilko, gaminti šilko gėles ar velti vilną.

2011-05-10 17:00-18:00 „IE laminart“ Naujausios interjero apdailos medžiagos

Susipažinsite su naujausiomis interjero apdailos medžiagomis, jų panaudojimo būdais, tendencijomis.

2011-05-11 17:00-18:00 „Ekokvapai.lt“: kvapas namuose

Paskaitos metu susipažinsite su ekologiškais kvapais iš Grasse provincijos, sužinosite kaip pasirinkti tinkamą kvapą namams, kaip aromatas įtakoja mūsų savijautą namuose ar net sveikatos būklę.

2011-05-12 19:00- 20:40 Mini seminarų ciklas „100 min informacijos“

Tai koncentruotas informacijos kiekis apie interjero dizaino galimybes, sužinosite  kas gaminama Lietuvoje, kokios paslaugos teikiamos ir kokiomis  medžiagomis prekiaujama. Pristatysime naujienas, netradicinius sprendimus, bendradarbiavimo galimybes.

2011-05-13 17:00-17:30 „ALL design“  29 punktai, kuriuos turi žinoti jaunas dizaineris

Paskaita skirta pradedantiems dizaineriams, dizaino specialybės studentams, kūrėjams. Sužinosite, kokios klaidos dažniausiai daromos, kaip jų išvengti, kokiomis gairėmis vadovautis atliekant darbus.

17:30-19:00 Projekto „Didėja – dizaino idėja“ pristatymas

Susitikimas su gamintojais +  minčių šturmas. Pristato „Interjero erdvė“ ir „All design“

2011-05-14 16:00-18:00 Dizaino dirbtuvių paroda. Uždarymas.

Susipažinsite su dizaino dirbtuvių rezultatais, įvertinsite, pasisemsite naujų idėjų. Apdovanosime geriausius ir atsisveikinsime su 2011 m. „Dizaino savaite“ Kaune.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt