Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami Europos dieną švęsti su kamuoliu!

Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtus metus Lietuvos sporto universitetas (LSU) ir Kauno Jono Jablonskio gimnazija kviečia kauniečius ir miesto svečius Europos dieną minėti aktyviai. Gegužės 9 d. (...

Ketvirtus metus Lietuvos sporto universitetas (LSU) ir Kauno Jono Jablonskio gimnazija kviečia kauniečius ir miesto svečius Europos dieną minėti aktyviai. Gegužės 9 d. (penktadienį) – visą dieną – Lietuvos sporto universitete tęsis renginys „Europos diena su kamuoliu“. Jo metu vyks sporto varžybos, įvairių žaidimų pristatymai, bus skaitomos įdomios ir naudingos paskaitos. 

Daugiau kaip pusdienį atkakli kova dėl pereinamosios taurės vyks tradiciniame Lietuvos gimnazijų mokinių ir mokytojų tinklinio čempionate.  Į LSU apšilimo aikštę kviečiami futbolo ir rankinio entuziastai. Renginio svečiai taip pat galės išmėginti pasaulyje populiarias sporto šakas – golfą ir beisbolą. LSU baseine vyks žaidimai su kamuoliu vandenyje, o Universiteto gimnastikos salėje – Pilates pratybos su kamuoliais. LSU pramankštos aikštyne visi norintys galės susipažinti ir išmėginti įdomų sportinį žaidimą „Bočia“, kuris žaidžiamas su rutuliais.  Į sportines veiklas renginio metu turės galimybę įsilieti ir neįgalieji – LSU dėstytojas, parolimpietis  Kęstutis Skučas  ves vežimėlių krepšinio pratybas.

„Europos diena su kamuoliu“ rengėjai kviečia lavinti ne tik kūną, bet ir protą, kviesdami dalyvius į įdomius seminarus. Universiteto auditorijose vyks paskaitos, kurių metu naujausiomis žiniomis apie judesių valdymą, teisėjavimą tinklinyje, pratimus su kamuoliais ir kitas sporto naujoves dalysis LSU rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas, Sporto ir infrastruktūros prorektorius prof. dr. Aleksas Stanislovaitis ir kiti Universiteto atstovai.

„Renginyje visi žaidimai susiję su kamuoliu. Šiuo simboliu siekiame skleisti Europos Sąjungos sporto politikos idėjas, suburti žmones bendrai veiklai, skatinti jų fizinį aktyvumą ir bendravimą. Džiaugiamės, kad Švietimo ir mokslo ministerija įvertino ilgametį renginio organizatorių darbą ir  skyrė finansavimą šiam projektui. Jo esmė – vystyti sveikos gyvensenos ir sporto idėjas, plėtoti jaunimo ir suaugusiųjų pilietiškumo tradicijas“- sakė šventės sumanytojas, LSU dėstytojas doc. dr.  A. Zuoza.

Pasak organizatorių, šventėje tikimasi sulaukti kelių šimtų kauniečių ir svečių iš kitų miestų.
Šventę „Europos diena su kamuoliu" Lietuvos sporto universitetas ir Kauno J. Jablonskio gimnazija rengia su partneriais: Kauno miesto ir rajono savivaldybėmis, bendrovėmis „Spokey“,  „Hummel“, „KTK Svaja“, „Sporto fėja“. Projektą finansuoja Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija.

Renginio programą rasite adresu: http://www.lsu.lt/renginiu-kalendorius/kita/2014-05-09/renginys-europos-diena-su-kamuoliu-kamuolys-kaip-universali-fiz

Kontaktinis asmuo – Aurelijus Kazys Zuoza (tel. 8 68 610 747).

Kviečiame dalyvauti!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt