Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 31d. 08:56

Kauniečiai mėgavosi neįprastu cirku ant ledo

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Spaliui einant i pabaigą Kauno „Žalgirio arenoje“ kauniečiai rinkosi pasigrožėti grandioziniu „Maskvos Jurijaus Nikulino cirko ant ledo“ pasirodymu. Mūsų šalyje gastroliuojantis...

Spaliui einant i pabaigą Kauno „Žalgirio arenoje“ kauniečiai rinkosi pasigrožėti grandioziniu „Maskvos Jurijaus Nikulino cirko ant ledo“ pasirodymu. Mūsų šalyje gastroliuojantis cirkas iš Rusijos surengė net keturis pasirodymus – Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune.

 „Maskvos Jurijaus Nikulino cirkas ant ledo“ nebuvo tradicinis, kaip įpratę matyti daugelis iš mūsų –  artistai akrobatinius triukus ir daugelį kitų cirko numerių atliko ant ledo. Žinoma, tai nebuvo tikras ledas, o speciali puikiai jį imituojanti medžiaga. Daugelis žiūrovų ilgai dvejoję, ar tai ledas, ar ne, per pertraukėlę skubėjo prie scenos savo rankomis paliesti ir įsitikinti, kad tai tėra imitacija.

 Renginį pradėjo ant ledo iščiuožusios baltai pasipuošusios merginos, prie kurių vėliau prisijungė vaikinai ir visi drauge smagiai sukosi  šokio sūkury. Pasibaigus jų pasirodymui, sceną užvaldė ekspresyvus rytų tematikos spektaklis – merginos atliko įvairius šuolius, salto ir kitus įspūdingus triukus, reikalaujančius begalinio tikslumo. Vėliau buvo numeriai su klounais, žonglieriais, pasirodė mergina, vienu metu sukanti daug lankų. Po jų į sceną žengė trys išsipusčiusios damos, nukėlusios susirinkusiuosius į pasakų šalį.

Žiūrovai ne tik stebėjo cirko pasirodymą, bet ir patys turėjo galimybę jame sudalyvauti: klounai mėtė kepurę į salę ir prašė, kad publika ją mestų atgal vienam iš artistų ant galvos. Šis pasirodymas sulaukė nemažai juoko akimirkų, kai žiūrovams nepavykdavo pataikyti, o klounai nepiktai iš jų šaipydavosi. Įspūdį paliko ir  numeris su tamsoje šviečiančiomis figūromis. Daug juoko pliūpsnių sulaukė scenoje pasirodžiusi „karvė“, o susižavėjimo atodūsių šokis ant ledo, kuomet kaskart užgrojant kito stiliaus muzikai, mergina per kelias akimirkas pasidabindavo vis nauju kostiumu.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt