Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 12d. 09:18

Kauniečius žavėjo miuziklas „Velnio nuotaka“

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas

Šaltą gruodžio 11-osios vakarą Kauno „Girstučio“ rūmuose žiūrovus džiugino legendinis miuziklas „Velnio nuotaka“. Tai dalis koncertinio turo per Lietuvą, kurio metu iš viso bus...

Šaltą gruodžio 11-osios vakarą Kauno „Girstučio“ rūmuose žiūrovus džiugino legendinis miuziklas „Velnio nuotaka“. Tai dalis koncertinio turo per Lietuvą, kurio metu iš viso bus aplankyta net 15 miestų su pernai metais naujai pastatytu miuziklu.

Vos tik paskelbus gastroles, Kaune kilęs didžiulis susidomėjimas, privertė organizatorius surengti dar vieną papildomą spektaklį šiame mieste. O apie žiūrovų meilę miuziklui puikiai bylojo gruodžio 11-osios vakarą susirinkusi pilnutėlė salė.

Scenoje pasirodė daugybė garsių veidų, visų pirma, balsingieji Evelina Anusauskaitė, atlikusi Jurgos partiją, Jeronimas Milius, vaidinęs Girdvainį,  Povilas Meškėla, jau nebeatsiejamas nuo Baltaragio vaidmens. Kartu su Vladu Kovaliovu, atlikusiu Anupro partiją, jie scenoje atrodė įspūdingai, patikimai, o profesionaliai, galingais balsais atlikamos solinės partijos žavėjo ir vietomis vertė aikčioti, ko negalima būtų pasakyti apie visus atlikėjus. Ypač maloniai ausiai ir stipriai skambėjo Evelinos Anusauskaitės balsas, jai atliekant paskutines miuziklo partijas, kurių salė klausėsi nuščiuvusi.

Pinčiuko partiją šiame spektaklyje atliko jaunas atlikėjas Justas Vanagas, kuris spektaklio pradžioje atrodė kiek išsigandęs ir per daug mielas, žinant tai, jog atlieka velnio vaidmenį, tačiau antroje dalyje jam sekėsi geriau įsijausti į rolę ir drąsiau vaidinti, nors iki charizmatiškojo Marijono Mikutavičiaus, kadaise taip pat atlikusio Pinčiuko partiją, jam dar yra ko pasimokyti.

Dramatiško Uršulės vaidmens ėmėsi Eglė Špokaitė, kuri publiką žavėjo vaidmenas komiškumu, puikiu susitapatinimu su savo role ir gerais aktoriniais sugebėjimais.

Viso spektaklio jungiamoji dalis buvo ansamblio „Lietuva“ šokėjai, įkūniję daugybę personažų, kuriuos atliko tiek šokio judesiais, tiek neprasta vaidyba. Miuziklas „Velnio nuotaka“ labiausiai žiūrovus žavėjo profesionaliai atliekamomis pagrindinių solistų partijomis, įspūdingo dydžio dekoracija – malūnu, žaismingu apšvietimu, smagiu humoru ir įdomia režisūra.

 

Temos: 1 Miuziklas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt