Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 7d. 23:38

Kaunui Kalėdinę nuotaiką padeda kurti KTU bendrabučio bendruomenė

Centrinis fasadas
Centrinis fasadas

Nors iki Kalėdų dar liko daugiau nei dvi savaitės, Kaunas jau gyvena kalėdinėmis nuotaikomis. Ir tą nuotaiką jau trečius metus iš eilės padeda kurti 10 Kauno technologijos...

Nors iki Kalėdų dar liko daugiau nei dvi savaitės, Kaunas jau gyvena kalėdinėmis nuotaikomis. Ir tą nuotaiką jau trečius metus iš eilės padeda kurti 10 Kauno technologijos universiteto bendrabučio bendruomenė.

2010 metais jie nustebino nors ir ne visiems matomu, tačiau įspūdingu  iš šviečiančių raidžių sudėtu užrašu „SU KALĖDOMIS!“. 2011 metais teko daugiau padirbėti ir to pasekoje buvo sukurtas didžiulis šviečiantis atvirukas, kuriame buvo užrašyta „ 10 KTU BENDRABUTY ŠVIESU – KOL MES KARTU! SU KALĖDOM!”, jisai kauniečius džiugino visa gruodžio mėnesį. Kadangi buvo puošiamas centrinis fasadas, šiemet bendrabučio taryba nusprendė įtraukti kiekvieną kambarį, kad visi kaip didelė šeima sukurtų kalėdinę nuotaiką.

Vakarinio fasado, žiūrintį į studentų miestelį, viršutiniuose aukštuose   šviečia užrašas “IKI SESIJOS LIKO ** d.”, tai lyg ir priminimas visiems studentams, kad per daug neatsipalaiduotumėm, nes pirmiausia tai dėl ko mes gyvename bendrabutyje  ir yra mūsų studijos  KTU. Žemesniuose aukštuose šviečia bendrabučio gyventojų dovanų sąrašas, kuriame surašyti tokie dalykai kaip nauji dušai, grindys, lovos, skysta duona. Nors visa tai išdėstyta  juoko forma, bet studentai nori atkreipti dėmesį į savo gyvenimo sąlygas bendrabutyje.  Rytinėje pusėje, kuri yra į girstučio pusę, šviečia sveikinimas Kauno miesto gyventojams: “SU ARTĖJANČIOM ŠVENTĖM SVEIKINA 10 KTU ŠEIMA”.  O centriniame fasade įžiebta aukščiausia studentų miestelyje  Kalėdų eglutė, kurios aukštis apie 35m. Tą vakarą bendrabutį pasveikino studentų reikalų tarnybos direktorius Martynas Ubartas ir KTU studentų atstovybės prezidentas, taip pat buvęs 10 KTU bendrabučio pirmininkas Justinas Staugaitis.

„Šiuo renginiu norime visam Kaunui parodyti, kad esame didelė bendruomenė, kuri turi švęsti kartu ir dalintis geromis emocijomis. Be to, tokios šventės organizavimas suburia visus studentus“, – sakė 10-ojo KTU bendrabučio tarybos pirmininkė Kristina Dauderytė.

Po  to visi vaišinosi karštu vynu,  bendravo, šoko, dainavo kalėdines dainas. Vakare linksmybės persikėlė  į klubą “Zero”.

10 KTU bendrabučio bendruomenė stengiasi visiems parodyti, kad bendrabutis nėra vieta, kurioje tik mokomasi arba  linksminamasi. Tam padeda bendrabučio taryba su administratore Algimanta, kurie kasmet savo idėjomis ir darbais stengiasi suvienyti visus gyventojus. Metai iš metų čia puoselėjama bendruomeniška aplinka, pasitikėjimas vieni kitais. Kiti bendrabučiai turi pavyzdį kaip galima suderinti mokslus ir linksmybes, taip pat kaip viskas paprasta kai viską darome KarTU.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt