Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelionė į SEL koncertą arba 70 km šurmulio (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

70 kilometrų, būtent toks atstumas skiria Biržus ir Panevėžį. Būtent tiek kovo 4-osios vakarą įveikė autobusas, iš Biržų į Panevėžyje surengtą SEL koncertą vežęs šios grupės gerbėjus.

70 kilometrų, būtent toks atstumas skiria Biržus ir Panevėžį. Būtent tiek kovo 4-osios vakarą įveikė autobusas, iš Biržų į Panevėžyje surengtą SEL koncertą vežęs šios grupės gerbėjus.

Keliasdešimt jaunų, „daug garso ir šviesų“ ištroškusių jaunuolių penktadienio vakarą lūkuriavo prie miesto savivaldybės jų paimti atvykstančio autobuso. Prieš lipant į jį teko pasirašyti taip skambantį pasižadėjimą:

- Pasižadu negadinti autobuso ir kitaip jam nekenkti;

- Mano tėvai yra informuoti apie šią kelionę;

- Pasižadu nevartoti alkoholinių gėrimų ar kitaip svaigintis;

- Atsakau už savo poelgius ir neįpareigoju organizatorių atakyti už mane;

Sugadinus autobusą ar kitokį turtą pažadu atlyginti padarytus nuostolius.

O paskutinis, smulkiu šriftu parašytas punktas skambėjo taip:

- pasižadu organizatoriams užleisti autobuso galą :)

Sutikimus ir pasižadėjimus pasirašęs jaunimas sugužėjo į autobusą ir kelionė prasidėjo! Nepaisant to, kad kelionės laikas prabėgo tarsi 10 minučių, sunku pasakyti, kas išties buvo smagiau, ar SEL koncertas, ar pati kelionė, kupina įspūdžių, juoko ir muzikos!

Ne, tokio naujo maršruto Biržų autobusų parkas neįvedė, visa tai vyko veiklaus Biržų jaunimo iniciatyva. Plačiau apie šią iniciatyvą pasakojo jos organizatorius Arnas:

–Kaip kilo idėja organizuoti tokią kelionę?

–Išgirdom apie SEL koncertą Panevėžyje, kadangi tai gana netoli nuo mūsų miestelio – Biržų, nuspendžiau pasidomėti bilietais. Jie buvo palyginus nebrangūs, taigi viskas vyko labai spontaniškai. Parašiau geriausiems draugams: „Lekiam!“, jie vienareikšmiškai atsakė – „Lekiam!“ Ir nuo to viskas prasidėjo. Nusipirkom bilietus, tada dar net nežinojom, kaip nuvykti į Panevėžį, nes lengvajame automobilyje nebūtume sutilpę. Taigi sumanėm nuomotis autobusą, juk kuo daugiau, tuo smagiau! Bet reikėjo surinkti daugiau žmonių, mėgstančių SEL'ą ir jo muziką.

– Kaip su pinigais? Ar nelikai „minuse“, o gal net gavai naudos?

– Teisybę pasakius, teko sumokėti už vieną panelę, kuri neatvyko, tai tie simboliniai pinigai, kuriuos išleidau buvo verti to, ką pamatėme ir išgirdome. Taigi pinigų neliko, bet juk ne piniguose laimė, jie ateina ir išeina...

– Kaip jaunimas reagavo į tokį pasiūlymą?

– Daugumą labai sužavėjo šis mūsų pasiūlymas. Kiti iš pradžių labai entuziastinai norėjo vykti kartu, bet toks metų laikas – žiema, daugumą užpuolė gripas ir apie SEL koncertą teko klausytis tik iš draugų lūpų.

– Ar sunku buvo surinkti pilną autobusą žmonių?

– Biržai – mažas miestelis, visi vieni kitus pažįsta, tad šis pasiūlymas labai greitai pasklido ir tas kelias savaites iki koncerto mano telefonas nerimo, gavau daugybę klausimų ir dauguma išgirdę pasiūlymą norėjo prisijungti. Turėjau ir daugiau rūpesčų, nes ruošėmės mokyklos šokiams, šimtadieniui, galiausiai mano 18-asis gimtadienis ir kitą dieną lyg dovana – SEL koncertas.

– Kokie kelionės įspūdžiai? Ar bendrakeleiviai buvo dėkingi?

– Kelionė nepraligo, nes buvau su savo gerais draugais, o geroje kompanijoje laikas neprailgsta... Kadangi visi autobuse buvo draugai ar pažįstami, girdėjau ne vieną „AČIŪ“, tai tikrai paglosto širdį, girdėjau daug paskatinimų iš tų žmonių, kurie net nevažiavo. Tie paskatinimai ir stumtelėjo mane į priekį, ir tikrai buvo verta!

– Ar apsiimtum organizuoti tokią kelionę antrąsyk?

– Dėl antro karto nesu tikras, žiūrint kokioms aplinkybėms esant ir kokiems žmonėms vykstant. Tai tikrai kainavo daug laiko ir kantrybės...

Kitų keliauninkų įspūdžiai

– Kaip vertini šią kelionę, ar nebuvo ji per brangi ir ar būtum vykęs, jei būtų tekę kelionę organizuotis pačiam?

Joris:Dėl kelionės – labai smagu. Jei ne ši kelionė, tikriausiai nebūčiau vykęs į koncertą. Dėl kainos, aišku, kad brangu, negi sakysi, kad per mažai paėmė?

Dominyka: Apie kelionę sužinojau mokykloje, per draugus. Manau, kad jos kaina tikrai nedidelė. Tikrai norėčiau padėkoti organizatoriui Arnui, nes be jo planavimų tikrai nebūčiau važiavusi. Anksčiau į koncertus ir nevykdavau todėl, kad nebūdavo kaip... Bet visada norėjau... Tiek koncertas, tiek kelionė buvo puikūs! Važiuojant į priekį visi šėlo, buvo pilni jėgų, o grįžtant bandė atgauti kvapą arba tiesiog miegojo...

Algis: Apie kelionę sužinojau per socialinį tinklą „Facebook“. Kelionę tiek finansine, tiek nuotaikos prasme vertinu labai puikiai. Jei ne šita kelionė, nebūčiau vykęs į koncertą, nes nebūčiau galėjęs tiek atsipalaiduoti, jei lauktų važiavimas atgal su mašina... Be to, labai brangiai kainuotų.

Taigi pasirodo labai norint ir pasiorganizavus viskas įmanoma! Manau, tai puikus pavyzdys, kuriuo gali pasekti ne vieno miesto jaunimas!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt