Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 1d. 16:24

Kenny G ir Michael Boltono koncertas nukėlė į patį Niujorką (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Birželio 30-osios vakaras buvo turiningas įvairaus muzikinio skonio, amžiaus žmonėms: kas stengėsi patekti į sausakimšą Vasaros terasą, kur pasirodė iširusios grupės „5nizza” vokalistas su nauju projektu „Sunsay“, kas o ramiai ir džiugiai žygiavo į pasaulinio garso žvaigzdžių Michael Boltono ir Kenny G pasirodymą „Siemens“ arenoje.

Birželio 30-osios vakaras buvo turiningas įvairaus muzikinio skonio, amžiaus žmonėms: kas stengėsi patekti į sausakimšą Vasaros terasą, kur pasirodė iširusios grupės „5nizza” vokalistas su nauju projektu „Sunsay“, kas o ramiai ir džiugiai žygiavo į pasaulinio garso žvaigzdžių Michael Boltono ir Kenny G pasirodymą „Siemens“ arenoje.

Pirma mintis, sužinojus, jog į Lietuvą atvyksta net šešių „Grammy“ statulėlių laimėtojas, pardavęs daugiau negu 75 milijonus albumų visame pasaulyje, saksofonininkas Kenny G, buvo „o, geras, negali būti“, na, o kad tai vyks „Siemens“ arenoje,  turint galvoje, jos tinkamumą tokio lygio pasirodymams, kai svarbi kiekviena nata, buvo kiek santūresnė,  žinoma.

Pirmasis pasirodymą surengė Kenny G (tikrasis vardas Kenneth Bruce Gorelick) – smooth jazz‘o atlikėjas, kurio kuriamą ir atliekamą muziką būtų galima įvardinti kaip lengvą, nepretenzingą ir be galo šviesią  melodingumą, leidžiantį tiesiog klausyti, pamiršus viską aplinkui. Betarpiškai ir šiltai bendraudamas su publika, čia pat pademonstravęs kone nepriekaištingas lietuvių kalbos žinias (dievaži, jis kalba lietuviškai geriau už mane), didžioji dalis kūrinių skambėjo iš pernai metais pasirodžiusio albumo „Heart and Soul“, nukariavo ir prikaustė visų susirinkusiųjų dėmesį.

Atskirai reikėtų paminėti Kenny G kartu su juo grojusią grupę, kurios kiekvienas narys yra vertas specialių ovacijų: jų charizma, nesakysiu „nuoširdumas“, nes tai būtų banalu,  nemažai prisidėjo prie to, kad šiaip jau nelabai įpratusi  prie tokios muzikos „Siemens‘o“ arenos publikai būtų visiškai nuginkluota.

Antrasis pasirodė Michael Bolton – Amerikos muzikos apdovanojimų bei „Grammy“ statulėlių laimėtojas, ne vieno hito ir aukščiausius „top‘us“ pasiekusio albumo „turėtojas“ ir atlikėjas, labiausiai žinomas dėl melodingų roko baladžių.

Muzikos repertuaras, sudarytas iš įvairaus laikotarpio (tokie hitai kaip „Vintage“, „I said I Love You but I lied“, „Hope It‘s too late ir kt.) bei skirtingų stilių (bliuzas, F. Sinatros, U2 dainos ir fantastiškai atlikta iš Michael Boltono dueto kartu su L. Pavarotti – „Nessum Dorma“.), leido visapusiškai susipažinti ir, tikiu, pamėgti šio atlikėjo muziką. Deja, būtent jam koncertuojant, itin blogąja prasme „pasiteisino“ „Siemens‘o“ garso akustikos „ypatumai“ (kurie buvo girdėti ir koncertuojant Kenny G, ypač pritariant perkusijai ir mušamiesiems).

Maloni staigmena tapo Michael Lingtono scenoje solo atliktas, taip pat aukščiausias „top‘ų“ viršūnes pasiekęs hitas „You And I“.

Visgi, nepaisant tam tikrų techninių niuansų, koncertas buvo aukščiausios klasės, beveik leidęs pasijusti ne Lietuvoje, o kur nors Niujoko klube ar muzikinės laidos „Mtv Unplugged“ filmavime. Ir be jokios abejonės Michael Boltono ir Kenny G bendras „pilno metro“ koncertas pirmą kartą Baltijos šalyse tapo vienu geriausių pasirodymu.

Dainiaus Nemanio nuotraukos

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt