Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 14d. 14:48

Ketvirtadienį pradedamas diskusijų ciklas apie Lietuvos narystę ES (video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Kovo 15 d. 15.30 val. Vilniaus kino teatre „Pasaka“ vyks pirmoji diskusija iš ciklo „Lietuva–Briuselis: 8-eri metai Europos Sąjungoje“.

Kovo 15 d. 15.30 val. Vilniaus kino teatre „Pasaka“ vyks pirmoji diskusija iš ciklo „Lietuva–Briuselis: 8-eri metai Europos Sąjungoje“. Ją ves žurnalistas Aurimas Perednis, diskusijoje dalyvaus politologas Tomas Janeliūnas, kino teatro „Pasaka“ vadovė Greta Akcijonaitė, žurnalistas Antanas Manstavičius bei Užsienio reikalų ministerijos atstovas Vadimas Lucenko. Po diskusijos renginio dalyviai bus kviečiami į nemokamą filmo „Platono akademija“ kino seansą. Ši kino juosta buvo nominuota LUX prizui, skiriamam filmams, kuriuose gvildenamos europietiškos tapatybės ir integracijos temos.

Viešos diskusijos apie Lietuvos narystę ES  kovo–gegužės mėnesiais vyks visose 10-yje Lietuvos apskričių ir iš viso apims 17 miestų bei miestelių. Jos bus atviros visiems norintiems. Diskusijų metu į politologinių žinių reikalaujančius klausimus apie ES atsakys VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojai, o konkrečiam miestui ar regionui aktualias problemas padės nustatyti vietos žurnalistai.

Renginiuose taip pat dalyvaus žinomi visuomenės veikėjai iš įvairių sričių: kultūros, meno, televizijos, muzikos ir t. t. Jie atstovaus žmonių, tiesiogiai nesusijusių su politika ar valstybės valdymu, nuomonei, užduos diskusijos dalyviams aktualius klausimus.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis.

VIDEO: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ TRAILER
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt