Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 18d. 16:45

Klaipėda ruošiasi paminėti tarptautinę Nieko Nepirkimo Dieną!

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Sveiki visi! Šį kartą nutarėme surengti flashmobą su apčiuopiama prasme.

Sveiki visi! Šį kartą nutarėme surengti flashmobą su apčiuopiama prasme.

Pasaulyje paskutinis lapkričio penktadienis (šį kartą - 2011 11 25) yra tarptautinė nieko nepirkimo diena, tą dieną norima atkreipti dėmesį į vis didėjantį materializmą dvasinių vertybių nustūmimą žemiau materialinių. Akcija, kurią mes rengsim, norėsime priversti žmones susimąstyti, ar tikrai verta pirkti tiek materialių daiktų. Šiais laikais žmonės, atėję į parduotuves, ypač prieškalėdiniu laikotarpiu, jau lapkričio pradžioje randa kalėdinių griliandų, dirbtinių eglučių, žaisliukų ir t.t. Tačiau tai veikia, ir žmonės prisiperka daugybę nereikalingų daiktų, kurie vėliau net nebus naudojami, ir tai liečia ne tik žiemos sezoną, bet ištisus metus: dažnai yra perkami daiktai, kurie būna nupirkti vien dėl gražios reklamos ar „akcijos", tačiau vėliau pora kartų panaudoti ir numesti šalin arba išviso nenaudojami.

O dabar apie flashmobą:

1. Prieš ateidami į flashmobą visi parsisiunčiame šį šabloną su užrašu „Šiandien - nieko nepirksiu diena", geriau bus jei visi turėsime vienodus lapus, bet jei neturite galimybės, užrašykite ranka patys, bet bent jau pagal šabloną, kurio nuoroda yra viršuje. 2. ~16.53 įeinam į prekybos centrą „Grandus", į „Norfos" parduotuvę. Vaikštom po ją, lapų per daug nedemonstruojam. 3. ~16.59 einam į eilę. DĖMESIO, kadangi nežinome iš anksto, kokia eilė tą valandą dirbs, o kuri ne, eisime į ją tokiu principu: į pirmą lyginiu numeriu pažymėtą eilę (pvz, jei dirbs 2 eilė tai į ją, jei ji nedirbs tai į 4, jei ji ne tai į 6 ir t.t., bet manau, jog sustojus keliems žmonėms, kiti atėję atpažins iš lapų, jog čia ta eilė, kurioje reikia būti.). VISI turime sustoti gražiai į vieną eilę, lyg pavyzdingi pirkėjai. Pirmasis žmogus, dalyvaujantis akcijoje, priėjęs savo eilę duoda lapą pardavėjai, o jei ji neima, padeda prie jos ir išeina. Geriausia, kad išeitų iš karto iš parduotuvės (nepamirškite kas yra flashmobas). Tada eilę prieina kitas ir padaro tą patį.

Tikėkimės, toks nieko nepirkimo dienos paminėjimas bent šiek tiek privers žmones susimąstyti apie išaugusį materializmą.

DALYVAUJU spaudžia tik tie, kurie tikrai dalyvaus ir bus Granduse! Ir kviečiam visus savo draugus, artimuosius, kaimynus dalyvauti čia! Mus rasite bei karščiausias naujienas bei apie artėjančius flashmobus sužinosite mūsų Facebooko grupėje. Mūsų praėjusių flashmobų YouTube kanalas (video kairėje).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt