Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje apdainuotos „Liūdnų slibinų“ bėdos

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Į pajūrį ketvirtadienio vakare atvyko grupė „Liūdni slibinai". Uostamiesčio gyventojai su nekantrumu laukė pasirodysiančių muzikantų, todėl ilgai nelaukę jie savo plojimais pasikvietė grupę ant scenos. Koncerto pradžioje nuskambėjo pavasariška daina, o grupės narys Vaidas pristatė publikai savo kolegas, esančius scenoje.

Pavasariškai vėjuotą ketvirtadienio vakarą Klaipėdos Švyturio menų doke skambėjo liūdniausios dainos.

Susipažinimo akimirka

Į pajūrį ketvirtadienio vakare atvyko grupė „Liūdni slibinai". Uostamiesčio gyventojai su nekantrumu laukė pasirodysiančių muzikantų, todėl ilgai nelaukę jie savo plojimais pasikvietė grupę ant scenos. Koncerto pradžioje nuskambėjo pavasariška daina, o grupės narys Vaidas pristatė publikai savo kolegas, esančius scenoje: „Šį vakarą matysite: vieną mažą žmogų (Dominykas Vaitiekūnas - balsas ir barškalai), vieną didelį žmogų (Vaidas Kubilinskas - gitara ir balsas), vieną žmogų, kuris yra moteris (Aistė Lasytė - klavišai ir balsas), vieną žmogų su pagaliais (Jonas Lengvinas - būgnai) ir vieną žmogų su geltonais akinukais (Aušra Murauskaitė - bosinė gitara).

Tekstus „Liūdniems slibinams" kuria žinomiausi Lietuvos autoriai

Pirmoje koncerto dalyje skambėjo liūdniausios dainos. Kai kurioms iš jų tekstus parašė autoriai: Kazys Binkis (kaip prasitarė Vaidas: „Jis jau tarpukariu asmeniškai mums parašė tekstą), Maironis, Justinas Marcinkevičius, Kristijonas Donelaitis.

Liūdnų šmaikštavimų koncerto metu netrūko

Pristatydami pačią liūdniausią savo dainą „Liūdni slibinai", atlikėjai siūlė visiems pamiršti tai, kas jiems yra buvę gero ir malonaus, ir prisiminti tik visa tai, kas yra bloga. Vakaro metu padaryta išvada, kad sunku mokyti Lietuvą liūdėti. „Mokome mes tą Lietuvą liūdėti, bet mokyti ją liūdėti - tai tas pats, kas mokyti bitę medų kopinėti", - samprotavo didysis slibinas.

Ugnies šou ir publikos fotosesija

Pirmąją koncerto dalį užbaigė netikėtas pasirodymas, kuriame nebuvo dainuojama. Tai buvo mažojo slibinuko atliktas ugnies šou, kuris privertė šypsotis visus, buvusius Švyturio menų doke. Atlikėjai savo publikos nepamiršo ir pertraukos metu. Prieš prasidedant antrajai koncerto daliai, Dominykas su Vaidu nusprendė leisti pasireikšti ir auditorijai. Muzikantai pasiūlė savo gerbėjams fotosesiją, kurios metu jie galėjo pasijausti lyg roko koncerte ir dar panešioti Vaidą ant rankų. Pertraukos laikas prabėgo labai greitai, kupinas plačių šypsenų ir skambaus juoko.

„Liūdnų slibinų" bėdos ir slapčiausi troškimai

Antrosios koncerto dalies metu „Liūdnieji slibinai" prisipažino turintys problemų. Kiekvienas asmeniškai savo bėdas ir troškimus sudėjo į posmus. Vaidas išdainavo savo troškimą dainoje „Jeigu aš būčiau gražus", Aistė dainavo žodžiais „Jeigu aš būčiau vyras", o Dominykas ėmė ir ištarė „Jeigu aš būčiau didelis". Pirmoje dalyje dar truputį delsę, antrosios dalies metu klausytojai sunkiai nusėdėjo savo vietose. Merginos drąsiai pakilo nuo kėdžių ir ėmė šokti, o likę klaipėdiečiai lingavo ir trypė kojomis, sėdėdami savo vietose. Snaudžiančio nebuvo nė vieno, kad ir kaip liūdėti mokė grupė.

Ovacijos ir vieninga padėka

Nuskambėjus paskutinei dainai, niekas nė nemanė lengvai išleisti mylimų atlikėjų. Publika atsistojusi plojo ir prašė pakartoti. O prašymai dažniausiai būna patenkinti. Taigi paskutinės dainos metu kilnojosi jau daugelio žmonių kojelės. Pasibaigus koncertui, „Liūdni slibinai" buvo palydėti gausiomis ovacijomis, pavasariškomis šypsenomis ir padėkos žodžiais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt