Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje „Liūdni Slibinai“ pristatė kompaktinę plokštelę, valančią žmogaus organizmą

Monikos Liaučiūtės nuotr.
Monikos Liaučiūtės nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietingą penktadienio vakarą klaipėdiečiams pravesta muzikinė paskaita, kurios metu buvo mokoma, kaip išsivalyti ir apsaugoti organizmą nuo konservantų Ė. Albumo reikšmė Tą vakarą...

Lietingą penktadienio vakarą klaipėdiečiams pravesta muzikinė paskaita, kurios metu buvo mokoma, kaip išsivalyti ir apsaugoti organizmą nuo konservantų Ė.

Albumo reikšmė


Tą vakarą Klaipėdos Švyturio menų doke buvo pristatytas spalio 3 dieną į muzikos pasaulį atkeliavęs antrasis grupės „Liūdni slibinai“ albumas „Albumas be jokių Ė“. Tiems, kurie nežinojo, kas tai, grupės narys Vaidas Kublinskas papasakojo: „Ė raide yra pažymėti žmogaus organizme esantys konservantai: nerimas, pyktis, baimė ir stresas.“ Pasak Vaido, klausantis naujojo albumo, šie konservantai pasišalina. 

Prabyla klasikų mintimis


Pristatymo koncerte klaipėdiečiai turėjo galimybę išgirsti daug dainų, sukurtų pagal tautos klasikų, tokių kaip A. Baranauskas, Maironis, K. Donelaitis žodžius. Įdomu, kas paskatino atlikėjus prabilti jų žodžiais. „Kad tie klasikai neblogai rašo“, - šyptelėjo slibinukas Dominykas Vaitiekūnas. Vaidas kalbėjo, kad poezija geras būdas apvalyti sielą. Patys susipažinę su kūrėjų tekstais, atlikėjai nusprendė, kad klasikais jie vadinami ne be reikalo. Aistė Lasytė užtikrintai tarė: „Tie klasikai – aukštos klasės.
 

Atlikėjai, kuriantys choreografiją


Klaipėdos publika ovacijomis palydėjo kiekvieną scenoje atliktą šokį. Susirinkusiems šypsenas kėlę judesiai – Dominyko kūryba. Atlikėjas nepamiršta ir savo draugų -  Aistės bei Vaido, kurie yra šaunūs kolegos ir padeda Dominykui kurti choreografiją. Grupės nariai pasakojo, kad idėjų šokio žingsneliams Dominykas semiasi stebėdamas žmones. 

Noras padėti


Grupė į Klaipėdą grįžo praėjus geram pusmečiui. Pavasarį jie pristatė pirmąjį albumą, o vakar atvyko su antruoju. V. Kublinskas prasitarė, kad toks greitas naujo albumo gimimas – kūrybinių jėgų antplūdžio pasekmė. Atlikėjai neslėpė, kad pastebėjo ir vis didėjančią Ė konservantų epidemiją. „Liūdni slibinai“ nusprendė kuo greičiau paruošti priemonę, padėsiančią kovoti su šia negerove.


Organizmo valymas


Visiems žmonėms, kuriuos kamuoja konservantų Ė gausa, grupė „Liūdni slibinai“ rekomenduoja nusipirkti antrąją jų CD plokštelę „Albumas be jokių Ė“, atvykti į jų koncertus, skaityti poeziją ir mylėti visus, kurie yra aplink.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt