Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje susitiko juodojo humoro grandai (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas galėtų paneigti, jog klaipėdiečiai tikrai turi gerą humoro jausmą – humoro renginys jau trečią kartą sulaukė pilnos žiūrovų salės.

Šeštadienį „Vakario“ renginių salėje, Klaipėdoje, „Humoro vakare“ III, turėjo įvykti dvikova tarp humoro karaliumi tituluojamo Raimondo Šilansko ir laidų vedėjo bei humoristo Vytauto Šapranausko, tačiau tik renginiui prasidėjus, V.Šapranauskas publikai pranešė tris geras žinias: pirmoji – R.Šilansko šį vakarą nebus, antroji labai gera žinia ta, kad R.Šilanskas susilaužė koją ir jo dar labai ilgai nebus ir trečioji ta, kad vietoj R.Šilansko, scenoje pasirodys net trys humoristai: Justinas Jankevičius ir Mantas Katleris, kurie publikai gerai žinomi dėl savo pasirodymų „Humoro klube“, bei neišsisemiantis anekdotų žinovas Raimondas Bingelis.

Publika geranoriškai reagavo į vakaro programos pakeitimus ir šiltai sutiko patį pirmą scenoje pasirodžiusį Justiną Jankevičių, kuris pademonstravo savo garsiąsias ir tikrai vykusias Roko Žilinsko ir atlikėjo SEL‘o parodijas. Viso vakaro, trukusio dvi valandas, metu liete liejosi juodasis humoras, aštraus sarkazmo neišvengė ir tokie lietuviams žinomi asmenys kaip stilistas Mantas Petruškevičius, laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė bei „Olialia pupytės“.

Kas galėtų paneigti, jog klaipėdiečiai tikrai turi gerą humoro jausmą – renginys jau trečią kartą sulaukė pilnos žiūrovų salės. Tad tie, kurie nespėjo pamatyti, pagrįstai gali tikėtis ir ketvirtojo mūšio.

Nuotraukų autorius: Algirdas Venskus
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt