Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje tradicija tapęs trumpo kino konkursas, šiemet kviečia kurti jaunimui aktualia tema – „Laikas ant sienos“

Sprogmuo
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Sprogmuo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos universiteto studentai trečius metus iš eilės kviečia jaunimą kurti trumpametražius filmus ir dalyvauti konkurse „Trumpas kinas. Laikas ant sienos“. Trumpametražių filmų...

Klaipėdos universiteto studentai trečius metus iš eilės kviečia jaunimą kurti trumpametražius filmus ir dalyvauti konkurse „Trumpas kinas. Laikas ant sienos“.

Trumpametražių filmų peržiūros - konkurso idėja kilo Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo katedros trečiakursiams bei dėstytojoms Irenai Bierontaitei, Jurgitai Raišutienei, Rasai Rupuliavičienei prieš du metus. Pirmasis „Trumpas kinas“  įvykęs Ievos Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje (Klaipėdoje) turėjo didžiulį pasisekimą, todėl renginys tapo tradicinis, tik kiekvienais metais kinta pati konkurso tematika: pirmaisiais metais vertinimo komisijai ir žiūrovams buvo pristatytos „Trumpo kino“ versijos iš Klaipėdos universiteto studentų gyvenimo, pasveikinant Klaipėdos miestą. Praeitais metais „Trumpas kinas. Copycat“ - kvietė susukti žinomo filmo trumpametražę versiją, o šiemet organizuojamas „Trumpas kinas. Laikas ant sienos“, - pasakojo Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo katedros lektorė Jurgita Raišutienė.

„Laikas ant sienos“ tai lyg žodžių žaismas - galima suprasti ir kaip lai'ką, praleistą interneto platybėse, sėdint facebooke ir kaip like'ą, kurį taip įpratę spausti ant patinkančios nuotraukos, nuorodos ar video. Šią temą pasirinkome visai neatsitiktinai, juk dabartinis mūsų gyvenimas neatsiejamas nuo virtualaus gyvenimo, kurį kuriame, tobuliname ir veikiausiai gyvename. Kadangi facebook'as užvaldęs ne vieno jaunuolio gyvenimą, sumanėme tokį išraiškos būdą, kuriame suinteresuotieji galės atskleidti savo mintis, idėjas, troškimus ar net išreikšti pyktį kurdami trumpą kiną apie virtualų gyvenimą interneto platybėse, - teigė viena iš konkurso organizatorių studentė Agnė Baranskaitė.

Pagrindinė renginio idėja - skatinti Klaipėdos miesto bei regiono jaunimą kurti bei dalyvauti, tačiau konkurso dalyviais gali tapti visi norintys. Tikimės konkurso tema sudominti ir pritraukti aktyvų, kūrybingą jaunimą ne tik iš Klaipėdos regiono, bet ir iš kitų Lietuvos miestų. Tokio tipo renginiai yra labai reikalingi. Tai saviraiškos, dalyvavimo ir bendravimo mišinys. Konkurso organizatoriai įsitikinę, jog jauniesiems kūrėjams reikia įvairesnių išraiškos būdų, kurie būtų įvertinti, pastebėti, motyvuojami. Tai puiki proga išreikšti save, būti pastebėtiems, gal net atrasti tikrąjį pašaukimą, susirasti naujų bendraminčių ir bent trumpam atsiplėšti nuo kasdienės rutinos.

Norint dalyvauti konkurse, reikia susukti trumpą filmuką, kuriame atskleistumėte savo požiūrį į mus supantį virtualų pasaulį. Šis filmukas gali būti kuriamas tiek teigiamu požiūriu, tiek neigiamu. Svarbiausia, kad tai būtų originalus Jūsų darbas, kurio trukmė neviršytų 5 minučių limito. Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas piniginiu prizu bei rėmėjų dovanomis.

Konkursas organizuojamas šių metų Balandžio 17 d. 17 val. Renginys tradiciškai vyks Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje. Kilus klausimams su organizatoriais galima susisiekti el.paštu: draugauk2014@gmail.com

Trumpas kinas
Trumpas kinas "Laikas ant sienos"
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt