Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos gyventojus juokino komedija „Meilė ir taika“ (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos koncertų salėje šeštadienio vakarą netrūko plačių šypsenų ir skardaus juoko. Į salę rinkosi įvairi publika: jaunuoliai, šeimos, draugų kompanijos, įsimylėjusios porelės ir jau brandaus amžiaus sulaukę žiūrovai: visi jie čia sugūžėjo pasižiūrėti muzikinės komedijos „Meilė ir taika“ (rež. Mantas Verbiejus).

Klaipėdos koncertų salėje šeštadienio vakarą netrūko plačių šypsenų ir skardaus juoko. Į salę  rinkosi  įvairi publika: jaunuoliai, šeimos, draugų kompanijos, įsimylėjusios porelės ir jau brandaus amžiaus sulaukę žiūrovai: visi jie čia sugūžėjo pasižiūrėti muzikinės komedijos „Meilė ir taika“ (rež. Mantas Verbiejus). Likus penkioms minutėms iki spektaklio, laisvų vietų salėje beveik neliko. Ilgai nelaukę žiūrovai savo šūksniais ir aplodismentais pasikvietė mylimuosius aktorius patys.

Komedijos pradžioje publika buvo gana santūri, bet vos išvydusi vienišių Kiešą (aktorius Džiugas Siaurusaitis), prapliupo juokais. Visus iki ašarų kvatoti privertė jo mintys apie tris dalykus, kuriuos  gyvenime turi padaryti vyras ir moteris. Anot jo, vyras privalo pastatyti namą, pasodinti medį ir užauginti sūnų. O moteris - sugriauti namą, nupjauti medį ir pagimdyti dukrą.

Kiekvienas žiūrovas šioje komedijoje galėjo pamatyti gyvenimiškas situacijas, kai žmonės myli, bet vienas kito negirdi, ieško mylimų žmonių kažkur ten, kur jų, galbūt, nėra ir nemato tų, kurie yra šalia. Ši komedija kiek kitokia. Joje buvo ne tik romantiškų scenų, iš juoko verktis priverčiančių dialogų, epizodų, verčiančių susimąstyti, nusišypsoti, bet ir šokti priverčiančių dainų. Ir jas aktoriai atliko gyvai, o tai sužavėjo publiką dar labiau. Finalinės dainos metu tik du drąsuoliai išreiškė savo padėką ir džiaugsmą atsistodami. Šis vakaras klaipėdiečiams neprailgo. Po spektaklio visi dar ilgai šnekučiavosi ir aptarinėjo mylimiausius aktorius.

Reporterė Živilė Aleksandravičiūtė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt