Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 15d. 16:43

Kokių šalių moterys pačios seksualiausios ir gražiausios?

Mergina lovoje
123RF nuotr. / Mergina lovoje

Yra išskiriama 10 šalių, kurių moterys laikomos gražiausiomis ir seksualiausiomis: 1. Brazilija. Ne paslaptis, jog šios šalies moterys yra super modeliai, nes turi tam reikalingų...

Yra išskiriama 10 šalių, kurių moterys laikomos gražiausiomis ir seksualiausiomis:

1. Brazilija. Ne paslaptis, jog šios šalies moterys yra super modeliai, nes turi tam reikalingų genų. Brazilai laikomi vienais labiausiai etniškai mišrių žmonių visame pasaulyje. Todėl, sujungus skirtingas formas ir genus, amta sukuria puikius kūnus. Taip pat svarbu, kad brazilai gyvena saulėtame regione ir gauna pakankamai saulės, kuri lygina ir glotnina odą.

„Scanpix“ nuotr./„Mis Brazilija“ Gabriela Markus
„Scanpix“ nuotr./„Mis Brazilija“ Gabriela Markus

2. Rusija. Po Brazilijos tai šalis, kurioje vienam kvadratiniam kilometrui tenka po gražiausią moterį. Populiariausios vietos – Maskva, Sibiras. Moters grožis yra Rusijos kraštovaizdžio dalis.

3. Slovakija. Vyrai, kurioms labiau patinka aukštos mėlynakės blondinės galvoja, kad tokios gyvena tik Švedijoje, tačiau jie klysta. Pačios gražiausios blondinės yra

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jeanette Borhyova – „Mis Slovakija 2013“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jeanette Borhyova – „Mis Slovakija 2013“

Slovakijoje. Daugelis pasaulio moterų išleidžia krūvas pinigų, kad galėtų atrodyti taip, kaip slovakės, kai šios, tuo tarpu, įdeda minimaliai pastangų atrodyti pritrenkiančiai.

4. Švedija. Nors Slovakija laimi prieš Švediją dėl seksualiausių blondinių titulo, negalima neigti, jog švedės neatitinka gražiausių ir seksualiausių moterų pasaulyje kategorijos. Turbūt dėl to jos laimėjo pirmuosius du „Mis Pasaulis“ konkursus. Tačiau švedžių grožis – ne tik išorinis. Pakalbėkite su bet kuria mergina Stokholme ir pamatysite, jog jos dar labai protingos ir viskuo patenkintos.

5. Venesuela. Toje šalyje gyvena daugiausiai grožio konkursų laimėjusios moterys. Grožis yra didžiausias šalies manija. Jei neapdovanotos gamtos, tai apdovanotos plastikos chirurgų, o pati plastinė chirurgija – didžiausia šalies industrija. Yra sakoma, jog moters grožis – nacionalinio išdidumo ir nacionalinio identiteto šaltinis ir simbolis. Moterys ten išleidžia beveik visas savo pajamas grožio puoselėjimui. Ir jei Karakasas (sostinė) laikomas viena nepatraukliausiu ir skurdžiausių sostinių, tai tampa nebesvarbu, kai akys „užkliūna“ už moters grožio.

6. Kolumbija. Ne visos moterys atrodo kaip Sofia Vergara (aktorė, modelis, laidų

„Scanpix“ nuotr./Aktorė Sofia Vergara
„Scanpix“ nuotr./Aktorė Sofia Vergara

vedėja), bet daugelis atrodo labai panašiai. Kolumbietės labai didžiuojasi savo bruožais ir kitais privalumais, todėl daug dirba, kad jie būtų pabrėžiami. Jos taip pat laikomos didelėmis vilioklėmis, suvedžiotojomis, kurioms negalima atsispirti.

7. Ukraina. Kodėl daugelis vyrų visame pasaulyje ieško moters nuotakos iš Ukrainos? Ogi todėl, kad jos save prižiūri, tvarkingai ir skoningai rengiasi, rūpinasi savo išvaizda, patraukliu kūnu. Jos turi šarmo, yra patrauklios ir seksualios.

8. Libanas. Niekas negalėtų ginčytis, jog libanietės yra pačios gražiausios moterys visuose Artimuosiuose rytuose ir Arabų šalyse. Jos pasižymi ne tik išoriniu grožiu, bet ir stipria valia bei nuoširdžia atjauta kitam.

Ten, kur daug saulės, moterys turi daugiau privalumų.

9. Angola. Gražiausios ir seksualiausios afrikietės gyvena Angoloje. Šalis yra vienintelė „Mis Pasaulis“ laimėtoja ir šios šalies modeliai dabar sėkmingai mina pasaulinio lygio podiumus.

10. JAV. Šalis atitinka suformuotą stereotipą apie labiausiai nutukusius žmones pasaulyje. Tačiau Amerika dar yra apsėsta grožio ikonų ir svorio metimo manijos bei įvairiausių grožio procedūrų industrijos.

Taigi pasaulio vyrų nuomone, šių šalių atstovės yra gražiausios ir seksualiausios moterys. Matyt, kad ten, kur daug saulės, moterys turi daugiau privalumų.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Temos: 1 Erotika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt