Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 13d. 12:05

Koncerto metu Jazzu nustebino netikėtai pasirodęs tėtis

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Rafinuotumas ir romantika - būtent tai, kas sukvietė klaipėdiečius šeštadienio vakarą į jaukią renginių salę „Vakaris". Joje skambėjo akustinis elektroninės muzikos dievaičių Jazzu ir Leono Somovo koncertas.

Rafinuotumas ir romantika - būtent tai, kas sukvietė klaipėdiečius šeštadienio vakarą į jaukią renginių salę „Vakaris". Joje skambėjo akustinis elektroninės muzikos dievaičių Jazzu ir Leono Somovo koncertas.

Tobulas duetas

Muzikos padangėje šie atlikėjai sklando jau seniai. Dauguma dainų yra žinomos elektronikos, jazz, pop ir net ambient stilių gerbėjams. Preciziškai tiksliai garsus derinantis Leonas Somovas priverčia net ir išrankiausius skeptikus suklusti. Magiškai skambantys garsai užburia ir žavi savo nepertraukiama sinteze, kuriai emocionalumo suteikia lyriškas Jazzu (Justės Arlauskaitės) balsas. Koncerto metu skambėjo patys įvairiausi šio dueto kūriniai.

Netikėtas tėčio apsilankymas

Koncerto pradžioje atlikėjai publiką nuteikė itin jaukiai. Nei kiek nesivaržydama Jazzu nusimetė raudonus aukštakulnius ir paniro į skleidžiamos muzikos euforiją. Tokį jos poelgį plojimais sutiko sausakimša susirinkusiųjų salė. Darbuotojai išdavė, jog į šį pasirodymą buvo išpirkti visi bilietai ir net prireikė pastatyti papildomus staliukus. Tačiau ir toks didelis žmonių kiekis negalėjo paslėpti artimiausiųjų. Ramius muzikos garsus persmelkė Jazzu nuostaba. Pasirodo, į Klaipėdą jai nieko nepranešęs atvyko muzikantės tėtis, kuris pasveikino dukrą, įteikė jai gėlę ir visą likusį laiką susidomėjęs klausė jos dainų. Pirmoji dalis baigėsi kūriniu „Parduodu savo muziką" ir pažadu, jog kita dalis bus lietuviškesnė ir energingesnė.

Planuose naujo albumo išleidimas

Antroje dalyje netrūko veiksmo ir netikėtų muzikos keliamų virpesių, leidusių pasireikšti pavaduojančiam būgnininkui Mantui Augustaičiui. Energijos negailėjo ir bosistas Tomas Aleksa, taip pat talkinęs Jazzu ir Leono Somovo duetui. Atlikėjai prisipažino, jog 5 metų bendradarbiavimo proga žada išleisti lietuviškos muzikos gerbėjų svajonę - albumą. Iki jo susirinkusieji galėjo pasidžiaugti specialiai uostamiesčiui paskirta daina „Journey". Ypatingai žiūrovus sužavėjo paskutinė vakaro daina, kuria jau tradiciškai tapo „Tik pasilik". Susižavėjusi publika nenoriai išlydėjo atlikėjus ir gausiais aplodismentais pareiškė norą išvysti juos kitą kartą.

Grupės nuotrauka

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Tėtis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt