TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Korporacija „Tilia“ šiemet gausiai pasipildė naujais nariais (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Tradiciškai lietingo rudens pabaigoje, lapkričio 26 dieną, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 214 auditorije susirinko Vilniaus universiteto studentų istorikų korporacija „Tilia" nariai.

Tradiciškai lietingo rudens pabaigoje, lapkričio 26 dieną, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto 214 auditorije susirinko Vilniaus universiteto studentų istorikų korporacija „Tilia" nariai. Šis korporacijos susitikimas ypač svarbus visiems nariams, nes vienerių metų išbandymą išlaikę junijorai pakeliami į senjoro pakopą bei priimami nauji nariai, kurie tampa korporacijos junijorais.

Šiais metais korporacijos „Tilia" senjorų gretas papildė trys vakinai. Jiems buvo įteikti korporacijos ženkliukai, žymintys senjoro statusą, bei juostas su trimis simbolinėmis spalvomis (mėlyna, juoda, žalia). Po to sekė naujų narių inauguracija į junijorus, o jų šiemet kaip niekad buvo gausu, net 12 studentų, kurių dauguma buvo pirmakursiai. Jie turėjo prisiekti ištikimybe korporacijai, jos nariams bei visų svarbiausiai istorijos kiemelyje augančiai liepai, kuri yra korporacijos „Tilia" simbolis (lot. tilia - liepa). Šių krikštynų pabaigoje, ką tik „iškepti" junijorai iš savo krikštatėvių gavo korporacijos ženkliuką žymintį jų statusą.

Šioje šventėje dalyvavo ir filisteriai, žmonės, kurie yra pabaigę istorijos studijas Vilniaus universitete ir priklausantys korporacijai. Filisteriai ypač svarbūs korporacijos nariai, nes perduoda korporantyvizmo idėjas, tradicijas bei pasidalina savo patirtimi ir prisiminimais su kolegomis senjorais ir junijorais.

Tradiciškai ir neatsiejamai po krikštynų visi susirinkę korporacijos nariai patraukė linksmai praleisti laiką viename Vilniaus senamiesčio restoranų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt