Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

KTU F16 Studentų šlovės takas

Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno technologijos universiteto festivalis „F16“ pristato dar vieną atrakciją.

Studentų šlovės takas!

Kauno technologijos universiteto festivalis „F16“ pristato dar vieną atrakciją. Ir ne bet kokią, o pačią studentiškiausią!

Ar Tu žinai, kokį kelią nueina tikras studentas? Ar žinai, kokį didžiausią kiekį gali priskusti bulvių ir kaip sekasi mokytis su bokalu?  Jei ne, tai Tu privalai pereiti „Studentų šlovės taką“ ir išmėginti save!! Tavęs laukia pačios beprotiškiausios ir studentiškiausios užduotys 200 m atkarpoje - juk tikras studentas gali ištverti viską!

Kliūtys ir visi kiti sunkumai, kurie lauks studentų, bus netradiciniai ir atspindintys studentišką dvasią.

Pavyzdžiui:

1) parodyti „Studentišką Ištvermę“, -  nes po įtemptų mokslo vaisių skynimo  valandų, reikia atrasti jėgų draugams ir vakarėliams, o po tokių audringų pasibuvimų, laukia paskaitos.

2) parodyti „Studentišką Mąstymą“ -  juk tikras studentas yra tas, kuris egzaminus gali išlaikyti net nesiruošęs, tiesiog iš bendro „išprusimo“.

3) parodyti „Studentišką Reakciją“,  -  per paskaitą dėstytojo pažadintas studentas turi nepasimesti,  o į klausimą atsakyti, ir dar protingai.

Jei Tu sugebi suderinti studijavimą su studentavimu, surink 3-jų bendraminčių komandą, užregistruok ją iki gegužės 4 d. adresu: http://humsa.ktusa.lt/takas/. O gegužės 5 d. 11.30 val. ateik prie Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios (dar žinoma kaip Kauno soboras) ir būtinai atsivesk draugų.

Nugalėk, susišluok medalius bei kitus vertingus studentiškus apdovanojimus

Renginys nemokama

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt