Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kur ritasi pasaulis: nuoga menininkė prieš Velykas „dėjo kiaušinius“

N-18
Performansas
Performansas
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Artėjant Velykoms Vokietijos meno parodoje „Art Cologne“ performansą surengusi nuoga dailininkė Milo Moire ne juokais nusprendė nustebinti pasaulį. Ji visiems matant pradėjo „dė...

Artėjant Velykoms Vokietijos prestižinėje meno parodoje „Art Cologne“ performansą surengusi nuoga dailininkė Milo Moire ne juokais nusprendė nustebinti pasaulį. Ji visiems matant pradėjo „dėti kiaušinius“, lyg būtų višta ir taip tapyti paveikslą – dūžtant kiaušiniams. Per 10 dienų jos įrašą youtube.com peržiūrėjo daugiau nei 2 mln. žmonių. Kiaušiniai su dažais, kaip supratote, krito menininkei iš įsčių.

TAIP PAT SKAITYKITE IR ŽIŪRĖKITE: Kaip naktį į kiemą atvažiavo automobilis-vaiduoklis pradurtomis padangomis.

VIDEO: Kur ritasi pasaulis: nuoga menininkė priieš Velykas "dėjo kiaušinius"

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt