Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 5d. 10:04

Kūrybingos Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos Kalėdos (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Gruodžio 28 dieną vyko Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos kalėdinė šventė, kuri sulaukė svečių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Gruodžio 28 dieną vyko Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos kalėdinė šventė, kuri sulaukė svečių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Pirmoji šventinė dalis prasidėjo dieną, jau tradicija tapusia fotomedžioklės užduotimi. Dalyviai turėjo fotografuoti objektus pagal tam tikras frazes (pvz.: „Kalėdos ir Afrikoje Kalėdos“). Šioje užduotyje iš viso susirungė 8 komandos iš Vilniaus, Kauno, Lazdijų bei Alytaus. Apsiginklavę „Nikon'ais“ ir „Canon'ais“ jaunieji liberalai šturmavo Vilniaus senamiestį, žvelgdami į jį pačiais netikėčiausiais kampais. Konkurse netrūko netradicinių fotografijos sprendimų, ne viena komanda nustebino savo išradingumu. Nors jėgos buvo apylygės, 2010 metų kalėdinės fotomedžioklės aštriausios akies titulas atiteko Lazdijų skyriaus komandai „Zuikio sapnas“. Jie išsiskyrė originalumu, sugebėjo įveikti net ir sunkiausias užduotis.

Vakare visi sugužėjo į protmūšio turnyrą, kurį organizavo „Gagarin on the moon“ komanda,  laikoma viena geriausių Lietuvoje. Pasižymintys nestandartinėmis užduotimis, organizatoriai dalyvius vertė sukti galvas penkiuose etapuose. Gerai išmanę liberalizmą, puikiai žinoję istorines asmenybes bei atsakę į daugelį kitų klausimų, kuriuos išgirdę kiti tik išsižiodavo, pirmąją vietą užėmė vilniečiai. Jie šovė į priekį ir po paskutinio etapo buvo smarkiai atitrūkę nuo visų kitų komandų.

Vilniaus liberalus jaunimas – savarankiška ir nepriklausoma jaunimo nevyriausybinė organizacija, vienijanti liberaliai mąstančius jaunus žmones visoje Lietuvoje. Įkurta 1991 metais, organizacija išgudė ne vieną politikos bei verslo lyderį ir iki šiol išlieka intelektuali ir pažangi, nuo įsikūrimo negailestinga, tačiau ir dalykiška oponentė valdantiesiems.

Straipsnio autorius: Mantas Kondratavičius

Nuotraukos: Rūta Kuzmickaitė

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt