Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 21d. 21:26

Labdaringas grupės „The Cocktails“ vakaras Elektrėnuose (nuotraukos,video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Lietuvoje Maltos ordino pagalbos tarnyba padeda vykdyti pagrindinę organizacijos misiją – teikti humanitarinę pagalbą tiems, kuriems ji reikalinga. Tarnybos pradžią Lietuvoje...

Lietuvoje Maltos ordino pagalbos tarnyba padeda vykdyti pagrindinę organizacijos misiją – teikti humanitarinę pagalbą tiems, kuriems ji reikalinga.

Tarnybos pradžią Lietuvoje galima sieti su Vokietijos Maltos ordino pagalbos tarnybos atstovų vizitais 1990 m. Jų tikslas buvo – išsiaiškinti, kuo jie galėtų padėti.

„Lietuvoje jau 19 metų Maltiečių vardą su pagarba ir dėkingumu taria labai daug vargo ir skurdo prispaustų žmonių“, – taip apie savo organizaciją atsiliepia www.maltieciai.lt puslapio redaktoriai.

Jaunimo akimis, tai tiesiog organizacija, paremta savanorystės idėja, kuri padeda senyvo amžiaus žmonėms. Ne paslaptis, kad prieš Šv. Kalėdas mokyklose padaugėja labdaringų renginių, kurių metu yra renkamos lėšos  vienai ar kitai organizacijai. „Kalėdųo gerumo“ banga užplūdo Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją.  Pavaduotoja Jūratė Levickienė, gavusi pakvietimą prisijungti prie šios gražios Maltiečių organizuojamos akcijos, pasiūlė gimnazistų grupei „The Cocktails“ prie to prisidėti, jie ir  tapo to vakaro šeimininkais.

Vos kelias dienas  mirgėję plakatai, kviečiantys pasiklausyti jų gyvai atliekamos akustinės muzikos, padarė savo – į labdaringą vakarą susirinko daugiau nei tikėtasi. „The Cocktails“ prasitarė, kad nesitikėjo tokio didelio palaikymo iš žmonių, o juolab kad jų muzikos ateis pasiklausyti  ne tik jaunimas, bet ir senyvo amžiaus žmonės.  Patalpoje buvo sukurta itin jauki atmosfera – ant stalų išdėliotos žvakės, aplink zujo savanoriai su arbatų puodeliais, o išvysti nesišypsantį veidą prilygo neįmanomai misijai. Koncerto pabaigoje publika nepagailėjo nei ovacijų, nei pinigų. Organizatoriai džiaugėsi, kad už valandos trukusį koncertą pavyko surinkti virš trijų šimtų litų, kurie bus perduoti į rankas, kurios žino, kaip padėti senoliams.

Nuotraukos Donato Kizinio.

VIDEO: Labdaringas vakaras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt