Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Labdaros koncerte – dėmesys sergantiems vaikams

Renginio akimirka
Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus Rotušėje jau skambėjo jaukios Kalėdų giesmės. Antrus metus asociacija „Jaunimo taškas“ ir profesionalūs muzikantai čia susiburia  „Christmas with JOY“ labdaros koncertui....

Vilniaus Rotušėje jau skambėjo jaukios Kalėdų giesmės. Antrus metus asociacija „Jaunimo taškas“ ir profesionalūs muzikantai čia susiburia  „Christmas with JOY“ labdaros koncertui. Koncerte kalėdinę dvasią kūrė Erica Jennings, gospel solistė Shasta Miller, choras „Joy Choir“ ir Vilniaus kolegijos menų fakulteto studentai.

Šiemet renginyje buvo skatinama atrasti tikrąją Kalėdų prasmę pasidalinanat – padedant onkohematologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Surinktos lėšos skirtos tokių šeimų rėmimui bei gydymo sąlygų gerinimui.

Onkohematologinėmis ligomis Lietuvoje kasmet suserga iki 80 vaikų. Dažniausia diagnozė – leukemija. Gydymo laikotarpis tampa didžiuliu išbandymu visai ligoniuko šeimai: dėl dažnų ir nenumatytų kelionių į gydymo įstaigą, neretai sunkios sergančiojo būklės, nuolatinio šeimos nario buvimo šalia. Tai labai atsiliepia ir šeimos finansinei būklei.

„Mūsų valstybėje ne visiškai išspręsta ambulatoriškai kompensuojamų vaistų problema, todėl kartais tenka nusipirkti ir vaistų. Psichologinė šeimų įtampa neretai lydima ir finansiniais sunkumais, kartais šeimos išyra... Tačiau visų pastangomis, ne vienas buvęs pacientas yra baigęs mokslus, sukūręs šeimą, augina savo vaikus ir yra pilnavertis visuomenės narys“, – teigė draugijos „Paguoda“ tarybos narė Daiva Žaromskienė. Šios draugijos, vienos iš renginio organizatorių,  pagrindinis tikslas – vienyti ir teikti pagalbą šeimoms, kuriose auga onkohematologinėmis ligomis sergantys vaikai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt