Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lady Gagos surengta puota Vingio parke sužavėjo publiką (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą minios žmonių Vilniuje traukė į Vingio parką - čia vyko visų ilgai lauktas žymiosios dainininkės Lady Gaga pasirodymas. Jaunuoliai, vaikai lydimi tėvelių ir net vyresnio amžiaus žmonės plūdo į parką stebėti plačiai išreklamuoto šou.

Antradienio vakarą minios žmonių Vilniuje traukė į Vingio parką - čia vyko visų ilgai lauktas žymiosios dainininkės Lady Gaga pasirodymas. Jaunuoliai, vaikai lydimi tėvelių ir net vyresnio amžiaus žmonės plūdo į parką stebėti plačiai išreklamuoto šou.

Vartai į parką buvo atidaryti 17 valandą, nors ištikimiausieji gerbėjai Vingio parke laukė jau nuo ryto. Koncertas prasidėjo net anksčiau, nei buvo skelbta - praėjus keliolikai minučių po 19 valandos vakaro, į sceną žengė puikiai nusiteikę 'The Darkness'. Vyrai tikrai išjudino publiką - viso pasirodymo metu grupė energingai šokinėjo scenoje, bendravo su žiūrovais, o vokalistas, nusimetęs savo marškinėlius, leido gerbėjams grožėtis jo tatuiruotėmis papuoštu kūnu. Grupė taip pat nepamiršo kelis kartus priminti, jog šią savaitę išleidžiamas jų naujas albumas. Po savo pasirodymo 'The Darkness' paliko sceną ir pranešė, jog jau greit ten išvysime tai, dėl ko ir susirinkome - Lady Gaga pasirodymą.

Apšildančiai grupei palikus sceną žiūrovai atidžiai stebėjo sceną ir krūpčiojo kiekvieną kartą kam nors ten pasirodžius - net praeinant scenos darbuotojams įtampoje skendinti publika pradėdavo švilpti ir ploti. Vis dėlto, po pusvalandžio laukimo, entuziazmas kiek sumažėjo. Bet neilgam... po beveik valandos laukimo scenos uždanga nukrito ir priešais šūkaujančius, švilpiančius ir plojančius gerbėjus, išdygo įspūdingo dydžio pilis. Žiūrovų jūra apsiginklavo telefonais ir stengėsi įamžinti šią unikalią akimirką. Podiumu, nutiestu šalia scenos, arčiau ištikimiausiųjų gerbėjų, apsižergusi mechaninį žirgą bei lydima šokėjų trupės, žengė pati Lady Gaga.

Žymioji atlikėja stebino žiūrovus žaibišku greičiu keisdama kostiumus, o energingi šokėjai neleido atitraukti nuo jų akių. Tarpuose tarp dainų, ar net jų metu, daininkė bendravo su žiūrovais, ne kartą paminėjo, jog tik savo 'mažųjų monstriukų' dėka ji yra čia, taip pat vis į savo dainos tekstus įterpdavo žodį 'Lithuania'. Žengdama jau minėtu podiumu įžimybė priminė gerbėjams, kad jie visi yra lygūs.

Įspūdingas pasirodymas, kuris tęsėsi 2 valandas, stebino ne tik puikia garso kokybe, puikiu apšvietimu ir vaizdu, kurį buvo galima stebėti per du ekranus, pakabintus greta scenos, bet ir savo unikalumu. Didžiulė pilis scenoje vis atsiverdavo - žiūrovai galėjo stebėti kambarį pilyje, kur sukosi atlikėjos drabužių kabykla. Negana to, vienos dainos metu Lady Gaga įriedėjo į sceną gulėdama ant triračio motociklo, ant kurio vėliau atsirado ir pianinas, kurio atlikėja atliko savo lyriškiausias dainas. Ekscentriškoji dainininkė stebino žiūrovus prieš atliekant vieną iš dainų rūkydama cigarą, o vėliau pasirodymo metu pakeldama savo sijoną ir taip apnuogindama užpakaliuką bei tardama žodžius 'I don't give a f**k'. Provokuojančiais judesiais kaitindama publiką Lady Gaga viso pasirodymo metu, kaip ir jos šokėjai, išliko energinga ir tikrai nenuvylė savo gerbėjų. Prisėdusi scenoje atlikėja sulaukė dovanų lietaus - į sceną krito žaislai, laiškai ir net knygos. Paprašiusi gerbėjų būti atsargesniais, nes viena dovanų pataikė tiesiai į atleikėją, ji garsiai perskaitė porą gautų laiškų. Kelnaites, kurios taip pat buvo mestos į sceną, dainininkė užsidėjo ant galvos, taip priversdama žiūrovų minioje nuvilnyti juokui.

Stulbinantys kostiumai (tarp jų ir garsioji suknelė iš mėsos, liemenėlė papuošta šaunamaisiais ginklais), išskirtinės skrybėlės ir šalmai, iš visų pusių trykštantis seksualumas ir mintinai gerbėjų žinomos dainos sužavėjo publiką. Neabejotinai abejingų neliko ir po to, kai atlikėja perbėgo podiumu, rankose laikydama Lietuvos vėliavą, kurią į sceną metė gerbėjai. Visa tai leidžia patikėti iš lūpų į lūpas klindančiu šnabždesiu, jog šis šou - įspūdingiausias pasirodymas Lietuvoje šiais metais.

Įkrauk.lt kviečia dalyvauti konkurse! Pasidalink savo užfiksuota Lady Gagos fotografija iš koncerto ir laimėk „iPod Shuffle“! Turite nuomonę šiuo ar kitu klausimu? Jei ji trumpa, rašykite komentaruose. Jei jūsų mintys tilptų į autorinį komentarą, įkraukite jį arba atsiųskite ikrauk@15min.lt. Mums labai svarbi tautos nuomonė. Susiję straipsniai: Skaitytojo nuomonė. Lady Gagos pasirodymas Lietuvoje – metų renginys? Nuomonė apie Lady Gagos pasirodymą: Sel’o koncerte žmonių daugiau, galėjo dainuot be fonogramos FOTOREPORTAŽAS. Lady Gagos pasirodymas Lietuvoje (papildyta) KONKURSAS. Įamžink Lady Gagą Lietuvoje ir laimėk „iPod Shuffle“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt