Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lankytojų gausa knygų mugėse vis dar didėja

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 8-9 dienomis prekybos ir pramogų centrą „Panorama” drebino knygų mugė. Lankytojai ne tik galėjo įsigyti knygų apie kurias senai svajojo, bet galėjo išsiaiškinti rūpimus klausimus bei, kas be ko, gerai praleisti šeštadienio popietę.

Spalio 8-9 dienomis prekybos ir pramogų centrą „Panorama” drebino knygų mugė. Lankytojai ne tik galėjo įsigyti knygų apie kurias senai svajojo, bet galėjo išsiaiškinti rūpimus klausimus bei, kas be ko, gerai praleisti šeštadienio popietę. Šį kartą malonumais tenkinosi ne tik lankytojai, bet ir mūsų mažieji. Spalio 8 dieną knygų mugės metu mažieji rungėsi rengdami savo herojus, kurie buvo atėję… be rūbų.

Iš pradžių mažieji nedrąsiai rinkosi prie scenos, kur pradėjo veikti mažųjų dizainerių dirbtuvė. Bet po kiek laiko visa paruošta scena buvo pilnut pilnutėlė mažųjų kūrėjų. O pažiūrėti buvo į ką: vaikų išmanumas, įdomios idėjos, darbo kruopštumas ir minties svarbumas – kai kurių dalykų galėjo pasimokyti ir tėveliai. Vaikai savo herojus rengė pasitelkę žurnalų, laikraščių iškarpas. Nors priemonės buvo paprastos, bet mažieji sugebėjo sukurti tikrus šedevrus. Į kūrimo procesą įsitraukė ne tik jaunieji kūrėjai, bet ir jų tėveliai: bendromis jėgomis karpė, klijavo.

„Kokiai progai tinka tavo herojui sukurta apranga?“,- tai klausimas į kurį beveik visi vaikai atsakė lyg susitarę: „Gimtadieniui“.

O šeštadienį netrūko ne tik lankytojų, bet ir geros nuotaikos. Mažas pastebėjimas, kad Lietuvos žmonėms knygos vis dar išliko viena iš svarbiausių vertybių. Ne madų šou, ne konkursas ar koks koncertas, bet būtent knygų mugė sulaukė daugiausiai dėmesio ir žinoma, lankytojų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt