Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2011 01 01

Legendinė britų grupė „Smokie“ sudrebino Kauną (nuotraukos)

Naujųjų metų išvakarėse legendinė britų grupė „Smokie" Kauno publikai pristatė išskirtinį šventinį projektą „Smokie In Symphony".
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Naujųjų metų išvakarėse legendinė britų grupė „Smokie" Kauno publikai pristatė išskirtinį šventinį projektą „Smokie In Symphony". Į renginį susirinko sausakimša Kauno sporto halė. Koncerto metu grupei akompanavo Kauno miesto simfoninis orkestras.

Sceną nušvietė įvairių spalvų gama ir Kauno miesto simfoninis orkestras pradėjo koncertą. Skambant gyvai muzikai į sceną sugužėjo grupės „Smokie" nariai. Nekantraujanti publika juos pasitiko gausiais aplodismentais.

Koncertą grupė pradėjo naujesniais kūriniais, todėl žiūrovai koncerto pradžioje atrodė gan vangoki. Muzikantai ne kartą salėje sėdinčiuosius ragino kartu dainuoti, ploti. Vėliau lyg atsiprašydami pasakė: „Ačiū, jog leidžiate groti šią naują dainą". Beje, lietuvišką žodį „ačiū" muzikantai tarė po kiekvienos dainos, o grupės bosistas Terry Uttley juokais pritardamas Mike Crafto pasakytam „ačiū" į mikrofoną nusijuokė „Apči".

Suskambus dainai „Mexican Girl", publika tarsi atsigavo ir kartu su „Smokie" traukė dainos žodžius. Muzikantų paraginti: „Jei žinote dainą, turite ją dainuoti kartu su mumis", žiūrovai stengėsi šį reikalavimą vykdyti viso koncerto metu.

„Smokie" labai draugiškai bendravo su Kauno publika. Grupės nariai mielai pasakojo apie save, apie tai, ką yra girdėję apie Lietuvą, džiaugėsi Naujuosius sutiksią šioje šalyje, juokavo, kad dabar yra labai saulėta ir karšta. „Smokie" taipogi mėgavosi jiems skirtomis publikos ovacijomis: štai grupės bosistas Terry Uttley po vienos dainos salėje skambėjusius plojimus rankų gestais nutildė ir juokdamasis vėl paprašė dar paploti.

Suskambus „If You Think You Know How To Love Me", publika pasekė grupės būgnininko pavyzdžiu, kuris rankose laikė liepsneles, ir salėje nušvito švieselių jūra. Grojant šiai dainai, pasklidusi romantiška nuotaika žmones privertė sutartinai linguoti, o kai kurios porelės net nubėgo šokti prie scenos, tačiau apsauginių buvo paprašytos paėjėti toliau.

„Smokie" kauniečiams paruošė ir staigmeną: Mike Craftas kartu padainuoti pakvietė grupės būgnininką Steve Pinnell. Graži lyrinė daina sulaukė gausių aplodismentų.

Koncertui įpusėjus, "Smokie" lyderiai garsiai šaukė publikai: "Ar Jūs norit rokenrolo?! Ar norit rokenrolo?!" ir energingai užgrojo „Don't Play Your Rock'N'Roll To Me". Skambant šiai dainai, publika tiesiog įsišėlo, daug žmonių nubėgo prie scenos ir ten šoko, dainavo, o audringi plojimai beveik nustelbė skambėjusią muziką. Šį kartą apsauginiai gerbėjams leido būti prie pat scenos.

Po energingo šėlsmo skambant „Don't Play Your Rock'N'Roll To Me", "Smokie" užgrojo dar vieną žinomą kūrinį "I Meet You At Midnight". Vėliau grupės vokalistas Mike Craftas paragino žiūrovus atsistoti ir kartu sudainuoti "Oh Carol". Daina tapo tikru energijos užtaisu.

Kelioms akimirkoms nuo scenos dingę atlikėjai buvo iškviesti biso ir užgrojo savo legendinę dainą "Have You Ever Seen The Rain". Skambant šiam kūriniui vietos prie scenos beveik nebeliko - tiek daug susirinko žmonių. Nebėgusieji prie scenos taip pat nenustygo savo vietose: plojo, šoko, dainavo.

Koncerto pabaigoje "Smokie" publiką pamalonino ir žinomiausia savo daina "Living Next Door To Alice". Baigus skambėti muzikai, klausytojai vis dar nenorėjo paleisti atlikėjų nuo scenos, todėl šie buvo priversti dar kartą sugroti ištrauką iš "Living Next Door To Alice" ir konfeti lietuje spausdami rankas savo gerbėjams atsisveikino su Kauno publika.

Nuotraukos: Andriaus Aleksandravičiaus ir Linos Pankratjevaitės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius