Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 30d. 15:12

Leon Somov ir Jazzu: mes grįžome namo! (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Ketvirtadienio vakarą išskirtinis Jazzu ir Leon Somov duetas, apsiginklavęs būgnais ir gitaromis, padovanojo klausytojams dviejų valandų trukmės muzikos užtaisą.

Menų fabrike „Loftas“ niekada netrūksta tikro ir gyvo garso: ketvirtadienį išskirtinis Jazzu ir Leon Somov duetas, apsiginklavęs būgnais ir gitaromis, padovanojo mums dviejų valandų trukmės muzikos užtaisą.

Pirmą kartą „Lofte“ koncertuojanti Jazzu neslėpė jaudulio, šiltai bendraudama su publika, ji prasitarė bijanti, tačiau skambant pirmiesiems kūriniams jos balse nebuvo juntama nė mažiausia abejonė: tvirtai ir užtikrintai atlikdami gerai pažįstamus ir visiškai naujus kūrinius, atlikėjai išpildė klausytojų lūkesčius. Stebino ne tik muzikinės improvizacijos, tobulas sceninis apšvietimas, bet ir Jazzu išvaizda: basos kojos ir judesių nevaržantys kostiumai.

Atsipalaiduoti ir būti savimi – to koncerto pradžioje Jazzu palinkėjo susirinkusiems draugams ir gerbėjams. Publika, gana santūriai pasitikusi pirmąsias dainas, negailėjo plojimų, o ore tvyrojo tik teigiama energija, šypsenos ir nepaaiškinamas nostalgijos jausmas, skambant tiek naujajam „Getting nowhere“, tiek seniesiems-geriesiems, tačiau naują skambesį įgavusiems, kūriniams: „Muzika tu“, „Song about Love“, „Parduodu savo muziką“.

„Mes grįžome namo“ – nuoširdžiai džiaugėsi Jazzu ir Leon Somov, migruojantys tarp Londono ir Briuselio. Tarptautinio pripažinimo sulaukusių atlikėjų, gerbėjai, pasiilgę tikros muzikos, visuomet laukia čia – Lietuvoje.

Pasigėrėkim vaizdais iš pirmojo, bet tikrai neprisvilusio, Leon Somov ir Jazzu blyno menų fabrike „Loftas“.

Reporterė Laura Bojarskytė

Nuotraukų autorius Adomas Jablonskis

VIDEO: LEON SOMOV & JAZZU - GETTING NOWHERE [OFFICIAL VERSION]
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt