TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Liepsnojantis ledas 2011“: auksiniai apatiniai, „girti“ šokėjai ir raumenų galia (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio vakarą užsiliepsnojo Kauno „Žalgirio“ arena, kurią karštomis emocijomis užpildė dešimtasis jubiliejinis „Liepsnojantis Kalėdų ledas 2011“.

Ketvirtadienio vakarą užsiliepsnojo Kauno „Žalgirio“ arena, kurią karštomis emocijomis užpildė dešimtasis jubiliejinis „Liepsnojantis Kalėdų ledas 2011“. Šou metu buvo galima išvysti keliolika profesionalių čiuožėjų ant ledo, kurie demonstravo išradingumą, puikius, išlavintus kūnus ir paskleidė gerą energiją visoje arenoje.

Programą pradėjo visų artistų jungtinis pasirodymas, primenantis puikiai surežisuotą spektaklį ant ledo, kuriam įspūdingumo suteikė stipri muzika, įdomios dekoracijos bei šviesos efektai. Net iki trijų valandų užsitęsusio renginio metu čiuožėjai šoko tiek poromis, tiek demonstravo solo pasirodymus. Dauguma ledo žvaigždžių buvo svečiai iš užsienio, tačiau netrūko ir lietuvių pasirodymų. Kaip ir kasmet, taip ir į šį jubiliejinį koncertą, buvo pakviesti aukščiausio lygio atlikėjai, prieš kurių pasirodymus vedėjas vardijo titulus bei pasiekimus pasaulio, Europos ir Lietuvos varžybose.

Ledo šou buvo galima pamatyti rimtų numerių, primenančių pasirodymus per tikras varžybas, kuriuose gausu sudėtingų elementų, o juos lydi dramatiška muzika ir žiūrovų aplodismentai. Ypač įspūdingai šoko pasaulio profesionalų čempionai Oksana ir Dimitrij, kurių kiekvienas judesys priversdavo sulaikyti kvapą, o atliekami triukai šokiruodavo savo aštrumu ir tikslumu.

Labiausiai visiems patiko ir geriausiai įsiminė komiški numeriai, kurių programoje buvo ne vienas. Vienas čiuožėjų, vaidinęs alkoholio padauginusį žmogų, prieš savo pasirodymą išbučiavo pirmoje eilėje sėdėjusias moteris. Vėliau Europos čempionas čekas Tomašas Verneris pagal vieną garsų hitą sušoko striptizą ant ledo. Po savo pasirodymo jis nusimetė drabužius ir liko tik su auksiniais apatiniais, kas itin patiko merginoms, ir šiam atlikėjui teko net du kartus grįžti į sceną nusilenkti. Daug ovacijų sulaukė dviejų pasaulio čempionų vyriškas duetas, pateikęs baleto ant ledo parodiją. Šie artistai visus sužavėjo ne tik puikiu humoro jausmu, bet ir itin sudėtingais, pavojingais ir tikrai efektingais triukais, kurie buvo įvertinti plojimais stovint visai „Žalgirio“ arenai.

Ledo šou šeimininkai Margarita ir Povilas renginio metu pademonstravo du savo solo šokius, kurie buvo tarsi trumpi spektakliai su gražia siužetine linija. Žinoma, kiekvienas kiek sudėtingesnis elementas buvo lydimas gausių plojimų.

Programos metu ant ledo pasirodė ne vien čiuožėjai, tačiau ir oro akrobatė iš Kanados, kuri ne tik atliko sudėtingus triukus ore, bet ir demonstravo čiuožimo sugebėjimus. Pirmosios dalies pabaigoje visus sužavėjo batuto virtuozai iš Ukrainos, privertę publiką garsiai ploti.

Plojimai „Žalgirio“ arenoje skambėjo nuolat. Pradžioje čiuožėjai buvo iškviečiami pakartojimui po vieną kartą, o pabaigoje žiūrovai taip įsisiautėjo, kad atlikėjams tekdavo grįžti ir po du kartus. Taigi svečius Kaunas sutiko itin svetingai ir šiltai.

Nuotraukos Linos Pankratjevaitės

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt