Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 14d. 14:34

Lietuva pagaliau išvydo gyvą Moby pasirodymą (nuotraukos, video)

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Pirmadienio vakarą Trakuose, Pilies saloje, griausmingai nuaidėjo muzikos grando Moby koncertas. Saloje vos tilpo atlikėjo gerbėjai, o pats Moby neleido nurimti niekam.

Birželio 13-ąją dieną, vakar, Trakų pilį sudrebino ilgai lauktas garsiojo JAV daininko Moby koncertas.

Koncertą Trakų pilyje, kuri nusidažė žalia spalva, pradėjo jaunoji atlikėja Miss Sheep su grupe. Po jos minios apšildymo ėmėsi grupė Skamp, kurie juokais sake: „Mes suprantame, kaip sunku laukti to, dėl ko jūs čia atėjote, tačiau įsivaizuokite, kaip jaučiamės mes.“

Moby su savo grupe pasirodymą pradėjo po dešimtos dvidešimt. Taigi, susirinkusiai tūkstantinei gerbėjų miniai nereikėjo per daug laukti. Alikėjas, paisveikinęs su gerbėjais, koncertą pradėjo viena naujesnių savo dainų, tačiau po to sekė visiems gerai pažįstami ir laukiami hitai, tokie kaip „Go“ (pirmasis jo išleistas kūrinys), „Why Does My Heart Feel So Bad“ bei „Honey“. Pastarieji susirinkusiuosius išjudino labiausiai. Moby koncertą papildė ir balsingoji grupės narė, sudrebinusi visų protus.

Atlikėjas naudojo visus instrumentus, buvusius scenoje, pradedant gitara ir baigiant būgnais. Jis puikiai užvedė publiką ir po kiekvienos dainos dėkojo už palaikymą lietuviškais žodžiais „Ačiū, ačiū“. Jis ne kartą nufotografavo visus koncerto dalyvius (nuotraukas vėliau talpins savo internetinėje svetainėje). Dainininkas džiaugėsi puikia proga koncertuoti IX amžiaus pilyje ir nešykštėjo gerų žodžių: skyrė publikai net kelias dainas ir mėgavosi žalios Trakų pilies aplinka.

Nuotraukos Juliaus Kalinsko

VIDEO: moby 'natural blues'@at trakai castle
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt