Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvių fotografo darbai – geriausių šių metų fotomeno serijų rinkimuose

© Mindaugas Kavaliauskas
© Mindaugas Kavaliauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas lankomiausių Europoje redaguojamų fotografijos portalų LeJournaldelaPhotographie.com, kuris kasdien publikuoja dešimtis fotografijos kolekcijų bei parodų, renginių,...

Vienas lankomiausių Europoje redaguojamų fotografijos portalų LeJournaldelaPhotographie.com, kuris kasdien publikuoja dešimtis fotografijos kolekcijų bei parodų, renginių, vykstančių fotografijos pasaulyje pristatymų, paskelbė geriausių šiemet publikuotų fotografijos serijų (portfolio) dvidešimtuką, siekiant išaiškinti geriausią metų portfolio.

Tarp Top 20 yra fotografo iš Lietuvos Mindaugo Kavaliausko darbų serija “Travel'AIR” (“Kelionės lėktuvu”), kurio galeriją portalas skelbė liepos mėnesį. Geriausių kolekcijų dvidešimtuką atrinko dvylika įtakingų fotomeno pasaulio asmenybių, tarp kurių Chris Boot (Aperture Foundation vadovas, Niujorkas), Jean-Luc Monterosso (Europos fotografijos namų direktorius, Paryžius), Sam Stourdze (Eliziejaus Muziejaus direktorius, Lozana), Olga Sviblova (Maskvos medijų muziejaus vadovė, Maskva) ir kiti.

Portalas paskelbė apie metų portfolio rinkimus, sprendimą apie geriausią iš geriausių palikdamas publikai, ir kviečia balsuoti už labiausiai patikusią fotografijų seriją.

Top 20 serijų (portfolio) sąrašas paskelbtas 2012 m. gruodžio 8 dieną.

Balsuoti už lietuvių fotografo ar kitą patikusią fotografijų seriją galima iki 2012 m. gruodžio 14 d. 12:00 (Vakarų Europos laiku).

Mindaugas Kavaliauskas yra surengęs per tris dešimtis personalinių fotografijos parodų Lietuvoje, Europoje, JAV, Australijoje, dalyvavęs daugiau nei dvidešimtyje kolektyvinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Jo fotografijų serija “Travel'AIR” – darbas, kuris atsirado daug keliaujant tarp fotografijos renginių Eurojoje, JAV, Azijoje, Australijoje. Lietuvoje Mindaugas Kavaliauskas žinomas kaip jau devynias programas pristačiusio fotomeno “Kaunas Photo” įkūrėjas ir meno vadovas. Serija “Travel'AIR” yra aplinkos, įspūdžių užrašai, keliaujant į fotografijos parodas, seminarus, festivalius. Iš nemažo archyvo kelionių lėktuvu tema, fotografas pristatė atranką apie ir gamtos, natūralumo bei komforto paieškas oro uostuose.

Balsuoti galima spaudžiant ant “My choice” ar “Mon choix” (prancūziškame puslapyje).
 

Ekspertų, atrinkusių 20 geriausių sąrašas.
 

 

Mindaugas Kavaliauskas

info@light.lt
www.light.lt

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt