Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 25d. 23:47

Lietuvos švediškų automobilių klubo ąžuolynas (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

Lietuvos švediškų automobilių klubas už gamtos išsaugojimą. Balandžio 24 dieną klubo nariai Panevėžio rajone pasodino 1500 ąžuoliukų!

Lietuvos švediškų automobilių klubas (SCClub), vienijantis Volvo ir Saab markės automobilių gerbėjus, nusprendė surasti būdą kaip prisidėti prie Lietuvos gamtos išsaugojimo. Bendradarbiaujant su Panevėžio miškų urėdijos Paežerio girininkija buvo nutarta netoli Bistrampolio dvaro sodybos pasodinti ąžuoliukų mišką ir galbūt tokiu būdu kompensuoti nors mažą dalį žalos, kurią gamtai teikia automobiliai. Tęsiant šią idėją, balandžio 24 dieną vyko SCClub  akcija "Pasodink medį 2010". Aktyviausi SCClub gamtos mylėtojai,  nusiteikę darbui, 11 valandą  susirinko prie Bistrampolio dvaro. Pirmiausia, girininko reikalavimu, visi turėjo "pasiskiepyti nuo erkių". Po to, išklausę girininkų nurodymų ir patarimų, kaip teisingai sodinti ąžuoliukus, talkininkai susikirstė poromis ir kibo į darbą. Nors retkarčiais trumpai palijo ir net kliuvo krušos, klubiečiai, neišsigandę dangaus baisybių, atkakliai tęsė darbus ir, pasak girininkų, buvo ištvermingesni netgi už skautus. Pietums pasimėgavę ant laužo virta sriuba SCClub medelių sodintojai akciją užbaigė kiekvieną medelį uždengdami specialiomis apsaugomis.

Iš viso „Pasodink medį 2010“ akcijos metu pasodinta 1500 ažuoliukų! Viliamasi, jog tokios akcijos taps tradiciniais SCClub pavasario renginiais ir kiekvienais metais sulauks vis daugiau ir daugiau dalyvių. Tikėkimės, kad šis darbas nenueis veltui ir ateities kartoms šalia Bistrampolio oš SCClub ąžuolynas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt