Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 4d. 12:53

„Lietuvos talentas“ Dovydas Maščinskas bandys sėkmę „Eurovizijoje“ (interviu)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka

„Lietuvos talentų“ dalyvis Dovydas Maščinskas jau trečiąjį kartą bandys patekti į „Eurovizijos“ nacionalinę atranką.

„Lietuvos talentų“ dalyvis Dovydas Maščinskas jau trečiąjį kartą bandys patekti į „Eurovizijos“ nacionalinę atranką. Projektui vaikinas pristato savo autorinį kūrinį „Dirty Avenue“, kurio pasiklausyti galite čia.

Grupę „David Smash Band“ įkūręs Dovydas Maščinskas yra surengęs nemažai solinių koncertų, dalyvavęs įvairiuose festivaliuose, projektuose. Vaikinas stebina savo muzikiniais gebėjimais: jis groja būgnais, klasikine, akustine, elektrine bei bosine gitaromis, skambina pianinu, yra įvaldęs lūpinės armonikėlės, kselofono grojimo meną. Dovydas savo dainų įrašuose visus instrumentus įgroja pats.

Trumpas interviu su D.Maščinsku:

– Reporterė (R.): Kaip manote, ar trečias bandymas patekti į „Eurovizijos nacionalinę atranką bus sėkmingas?

– Dovydas (D.): Nežinau. Žinoma, labai norėčiau, kad pasisektų. Galbūt kažkam atrodo, kad turiu mažai sceninės bei kūrybinės patirties, tačiau praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtojai Lenai buvo vos 18 metų. Skirtingai nuo kitų, viską: koncertus, įrašų sesijas, repeticijas, organizuoju vienas – neturiu vadybininkų, prodiuserių. Dainos „Dirty Avenue“ įraše visus instrumentus įgrojau vienas, nenaudojau jokių sintetinių pakaitalų.

– R: Ar savo pasirodymui esate paruošęs ką nors išskirtinio? Kaip stengsitės sužavėti žiūrovus ir komisijos narius?

– D: Atlikdamas kiekvieną dainą aš išgyvenu daug emocijų ir išreiškiu jas scenoje. Niekada nesimokiau jokių ypatingų choreografinių judesių, nes nepatinka suvaidintos, nenatūralios kitų atlikėjų emocijos. Scenoje būsiu pats savimi. Teko girdėti, kaip garbaus amžiaus artistai prisipažįsta dar dabar jaučiantys didelį jaudulį scenoje, tačiau asmeniškai man tai yra ypatinga vieta, kurioje galiu atsiskleisti kaip kūrėjas ir atlikėjas, teikti džiaugsmą, atliekant savo kūrybą, klausytojams.

Pasirinkti būtent šią dainą mane paskatino komplimentai, išgirsti vienoje atrankoje užsienyje. Tad, manau, kad mano daina turėtų patikti ir reikliai komisijai Lietuvoje.

– R: Kas, Jūsų manymu, rimčiausi pretendentai tapti nugalėtojais „Eurovizijos atrankoje?

– D: Nežinau, nes labai mažai atlikėjų padavė paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje. Tačiau, manau, kad favoritai išaiškės netrukus.

– R: Ko palinkėtumėte savo gerbėjams?

– D: Sveikinu sulaukus Naujųjų 2011-ųjų metų. Didžiausius linkėjimus ir sveikinimus Jūs, ko gero, jau išgirdote iš savo artimųjų. Aš palinkėsiu lengvų metų.

Nuotraukos iš asmeninio D.Maščinsko archyvo.

VIDEO: David Smash Dirty Avenue 2011 EUROVISION
Temos: 1 Talentas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt