Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos talentų“ dalyvė Greta, atsigavusi po nesėkmės projekte, nenuleidžia rankų

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvių išmintis byloja: „Blogas - kareivis, kuris nenori tapti generolu". Taip sakė ir Greta, eidama į televizijos projektą „Lietuvos talentai". Deja, pirmas kartas dažnai būna ne toks, kokio tikiesi. Nors mergina nepateko į pusfinalį, nesurinko visų komisijos balsų, ji nenukabina nosies ir kopia aukštyn.

Lietuvių išmintis byloja: „Blogas - kareivis, kuris nenori tapti generolu". Taip sakė ir Greta, eidama į televizijos projektą „Lietuvos talentai". Deja, pirmas kartas dažnai būna ne toks, kokio tikiesi. Nors mergina nepateko į pusfinalį, nesurinko visų komisijos balsų, ji nenukabina nosies ir kopia aukštyn.

Dauguma rašo apie šou nugalėtojus ir finalininkus. Bet man įdomu pakalbėti su mergina, kuri nepateko į kitą etapą, tačiau nesijaučia dėl to prastesnė nei kiti.

Turbūt nėra tokio žmogaus, kuris neturėtų svajonių. Greta nuo vaikystės svajojo tapti dainininke. Juk daugelis mažų mergaičių trokšta jomis tapti. Bet noro neužtenka. Reikia dirbti ir tobulinti savo gebėjimus. Taip ji ir daro. Dainuoja savo miesto grupėje „Intro", kuria savo dainas. Ir štai vieną dieną mergina nusprendė, kad nebeužtenka jai draugų ir artimųjų pagyrų, kad savo jėgas ji nori išbandyti muzikiniame televizijos projekte „Lietuvos talentai".

Ar ilgai galvojai apie dalyvavimą projekte prieš išdrįstant užpildyti anketą?

Dvejus metus. Sėdėdama prie televizoriaus ekrano kiekvieną sekmadienį stebėdavau šią laidą ir galvodavau, kad man verta sudalyvauti, tačiau vis nedrįsdavau. Bet vieną vakarą, pastūmėta draugų ir savo begalinio noro pabandyti kažką naujo, užpildžiau anketą.

Kaip tėvai reagavo į žinią, kad pamatys tave per televiziją?

Jų reakcija buvo gana įdomi. Tiesa, aš jiems nesakiau, kad užpildžiau anketą, kol nesulaukiau skambučio iš šou rengėjų. Tada jau nebebuvo kur dingti. Bet jie mane suprato, palaikė ir leido eiti tuo keliu, kuriuo aš noriu. Esu toks žmogus, kuris mėgsta stebinti, todėl jie tokių akibrokštų iš manęs dažnai susilaukia.

Kodėl pasirinkai būtent Adelės dainą „Someone like you"?

Labai geras klausimas. Ši daina mane žavi nuo pat pirmųjų akordų. Nežinau, kodėl ji man taip patiko. Ilgai galvojau, ką galėčiau dainuoti šioje scenoje ir pasirinkau būtent šią dainą. Gaila, jog neapgalvojau situacijos, kuri nutiko būtent talentų scenoje. Jei būčiau žinojusi, kad dar dvi merginos dainuos tą pačią dainą, būčiau pasirinkusi kitą.

Kaip jauteisi gavusi palankų įvertinimą tik iš Marijono?

Iš karto nulipus nuo scenos, nuotaika buvo prasta. Žinojau, kad pasirodžiau gana silpnai ir nepadariau to, ką galėjau, gailėjausi, kad pasirinkau tokią dainą. Tas vakaras man buvo labai sunkus, bet vėliau suvokiau, kad tai ne pasaulio pabaiga. Kartojau sau, jog važiavau pabandyti, išgirsti kritikos, patarimo žodžių, nes žinau, kad dar daug kur reikia tobulėti. O, kaip sakoma, kiek galima sėdėti vienoje vietoje? Nori kažko pasiekti, reikia kovoti už save. Pradžia niekada nebūna lengva.

Ar jautiesi gavusi vertingų pastabų iš komisijos? Kokios jos?

Jaučiuosi gavusi tikrai vertingų pastabų. Rūta yra tikra savo srities specialistė, todėl man jos nuomonė buvo labai svarbi. Marijonas labai daug kritikos nepasakė, bet man jo nuomonė buvo pati reikšmingiausia. Aš jį gerbiu kaip muzikantą, atlikėją, todėl jis man yra savotiškas autoritetas. Kalbant apie Vytautą, tai galiu pasakyti tik tiek, kad jis yra nuostabus aktorius, bet kaip muzikantas jis manęs tikrai nedomina. Aišku, čia tik mano tokia nuomonė. Jis puikiai gali vertinti sceninį įvaizdį, veido išraiškas, atlikėjų bendravimą su publika, bet apie tai aš nieko neišgirdau. Tiesiog jam nepatikau. Labiausiai įstrigo Rūtos pasakyti žodžiai: ,,Tikiuosi susitiksime kitais metais, nes ne kiekvienam siūlome sugrįžti." Tai verčia dar labiau dirbti ir tobulėti.

Ar žadi dar kartą dalyvauti?

Po laidos filmavimo sakiau, kad daugiau nenorėčiau. Bet dabar užsispyriau įrodyti, kad nesu aš viena mergina iš trijų, dainavusi Adelės dainą. Norėčiau dar kartą sudalyvauti, tačiau šį kartą rinkčiausi tik savo kūrybos dainas. Noriu sutikti žmones, siekiančius to paties tikslo kaip ir aš, pasidalinti patirtimi bei patarimais.

Ką tau davė dalyvavimas projekte?

Suteikė labai daug. Pradedant tuo, kad sutikau nuostabių žmonių, kurie laukė sprendimo kartu su manimi, žmonių, kurie dirba televizijoje ir už kameros ribų. Man labai patiko būti tarp jų. Visi labai malonūs ir draugiški. Žinoma, patirtis scenoje, televizijos kamerų apsuptyje - neįkainojamas dalykas. Ne kiekvienas supranta, kiek tai duoda žmogui. Vien tai, kad atsiduri prieš didelę auditoriją, prieš teisėjus, kurie mato visas tavo klaidas. Ir kritika yra labai vertinga. Turi būti stipri ir nepasiduoti. Tik tikslo siekimas padeda įgyvendinti svajones.

Ar sulauki dėmesio po pasirodymo televizijos ekrane?

O taip. Mokykloje dėmesys tikrai pagausėjo. Sulaukiau nuomonių iš nepažįstamų žmonių. Taip pat ir didžiulio palaikymo. Galiu pasakyti, kad suradau net keletą naujų draugų. Tačiau nesijaučiu kažkuo pasikeitusi. Televizija mano gyvenimo tikrai nepakeitė, gal tik jį paįvairino.

Ar sulauktas dėmesys tau suteikė malonumo, ar vis dėlto tai vargina?

Aš esu žmogus, kuriam reikia dėmesio. Labai jį mėgstu, todėl ir dalyvauju visur, kur tik spėju. Nelipčiau ant scenos, jei nenorėčiau sulaukti jo. Ir tiesą pasakius, tas dėmesys bei palaikymas suteikia jėgų toliau kovoti, daryti tai, ką mėgstu. Aš sakau, kad jei yra bent vienas žmogus, kuriam patinka, ką darau, tada verta stengtis. Labiausiai stengtis priverčia mano draugai, kurie mane visada palaiko ir kartoja, kad aš pasieksiu savo tikslą, kad negaliu nuleisti rankų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt