2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2011 01 03

„Lietuvos talentuose“ – profesionalumo triumfas (nuotraukos)

Nepaisydami nei sniego, nei Naujų metų pradžios „Lietuvos talentai“ sugrįžo į sceną. Sausio 2 d. transliacija prasidėjo šventiškais palinkėjimais. Apie zuikius pasakojo renginio vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir Mindaugas Stasiulis. Linksmai pasisveikinę su publika jie perdavė žodį po švenčių nepakitusiai komisijai, kuri buvo nusiteikusi ypač džiugiai.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

Nepaisydami nei sniego, nei Naujų metų pradžios „Lietuvos talentai“ sugrįžta į sceną. Sausio 2 dienos transliacija prasidėjo šventiškais palinkėjimais. Apie zuikius pasakojo renginio vedėjai Džiugas Siaurusaitis ir Mindaugas Stasiulis. Linksmai pasisveikinę su publika jie perdavė žodį po švenčių nepakitusiai komisijai: Rūtai Ščiogolevaitei, Adolfui Večerskiui ir Marijonui Mikutavičiui. Vertintojai šį vakarą buvo nusiteikę ypač džiugiai.

Pirmasis scenoje pasirodė septyniolikmetis dainininkas iš Klaipėdos Steponas Zonys. Publiką jis užbūrė nuo pirmųjų muzikos garsų. Teisėjai taip pat buvo sužavėti išdidžiu pasirodymu ir mažesne atlikėjo baime. Marijonas pasidžiaugė, jog Steponas nebepriminė sumušto Kalėdų senelio. „Bravo!“ – vienbalsiai nutarė komisija.

Antroji į „Talentų“ sceną žengė po snieguolės įvaizdžiu pasislėpusi iškalbingoji Patricija Kuliešiūtė. „Sabal sarakav“ – ji entuziastingai pasveikino publiką. Teatralizuotas pasirodymas, kuriame dalyvavo ir vedėjai, privertė jei ne kvatoti plačia burna, tai tyliai krizenti iš populiarių dainelių bei eilėraščių sakomų atbulai. Šelmiški buvo ir teisėjai, bandę mėgdžioti Patriciją, tačiau galų gale pripažinę jos talentą.

Trylikamečiai sielos dvyniai Justas ir Justas pripažino, jog ne tik šoka, bet ir jaučia bei galvoja tą patį. Jie savo darniu šokiu įžiebė aistras ne tik paauglių mergaičių, bet ir vertintojos Rūtos širdyje: „Abu jūs esate šaunuoliai ir su nuotaika <...> nuostabūs ir gražūs“. Adolfas pripažino, jog vaikinai jautėsi lyg ant mielių.

Jausmingumu pagarsėjusi aštuoniolikmetė dainininkė Diana Jasiulionytė paruošė švelnią savo mamos sukurtą dainą. Komisija liko sužavėta. Marijonas pripažino, jog „Su šita daina, tu bet kurį vyrą nuverstum nuo kojų“. Rūta paantrino, jog yra visiškai nustebinta ir priblokšta: „Nuo šiol tu esi viena iš mano favoričių. Tavyje dera visos tikrosios dainininkės savybės.“

Tauragės diskžokėjų duetas Armandas ir Mantas bandė sužavėti publiką šiuolaikinės muzikos ritmais ir žaviomis go-go šokėjomis. Tiesa, salėje į taktą lingavo vos keli žiūrovai, nors muzika ir nebuvo labai prasta. Adolfas pasisakė itin atvirai: „Aš su savo žmona galiu šokti, bet ji šoka viename kambaryje, o aš kitame.“ Jog muzika nebuvo prasta pritarė ir kiti vertintojai, tačiau kritiškai buvo pažiūrėta į pagalbininkes šokėjas – „Visada, kai reikia kažką sutrukdyti, atsiranda go-go šokėjos“, – teigė Adolfas.

Rokeriai iš Kauno „24/7“ į moderniai nuteiktą publiką atnešė senojo roko dvelksmą. Paklausti, kuo jie yra ypatingi ir kodėl žmonės turi už juos balsuoti, vaikinai prasitarė, jog grupę sudaro ir dvi boksininkės. Tiesa, scenoje pasirodė tik viena vokalistė, tačiau juk svarbu ne kiekybė, o kokybė. Šiems atlikėjams scena lyg altorius, kur jie meldžiasi būti išgirsti. Daina apie putlias lūpas sužavėjo Marijoną: „Jūs nešate pozityvią energiją“. Adolfas pritarė: „Tai, ką darote, yra jėga“!

Arūnas Kunigonis ir karatė klubas „Uranas“ publiką bandė užkariauti aikido kovos menu. Ryžtingi ir drąsūs judesiai sulaukė komisijos susižavėjimo, tačiau Rūta išsakė daugumos žiūrovų nuomonę, jog „įspūdis toks, lyg jums sunkoka tai vizualiai ir meniškai pateikti.“ Dramatiškai kontrastingas baltos ir juodos spalvos konfliktas sulaukė gausių aplodismentų.

Visaginietė dainininkė Kristina Polina publiką pavergė sodriu vokalu, prieš kurį nublanko net jos pakviesti šokėjai. Adolfas jaunąją atlikėją pasveikino su sėkmingu pasirodymu, o Marijonas pripažino, jog Kristinos balsas yra fantastiškas. Nedaug priekaištų turėjo ir balsingoji Rūta. Atrodo, veržli jaunatviška energija yra tai, ko reikia mūsų scenai.

Labai lauktas buvo akordeonistas Martynas Levickis, kurio pasirodymas sulaukė ypatingo publikos aplodismentų pliūpsnio. Vaikinas neslėpė nuoskaudų dėl to, jog tiek nedaug trūko praėjusiais metais. Martynui pritarė ir Adolfas, kuris prisiminė kritimą, tačiau optimistiškai nušvietė dabartį: „Tu viską darai prasmingai ir protingai“. Pasirodymas, kuris apibendrino laikus nuo klasikos ir Vivaldžio iki rokiškosios „Anties“, nepaliko abejingų nei teisėjų, nei žiūrovų.

Kauniečių šokių „Studija M“ stebino naujovėmis. Spalvingas šokio robotiškumas smagiai varžėsi su šiuo metu madingu moksliukų įvaizdžiu. Komisijos narė Rūta buvo pakerėta dailių judesių ir tikėjosi, jog publika atleis mažus trūkumus, tokius kaip kulminacijos nebuvimas. Tačiau žiūrovai savo verdiktą išsakė aiškiai.

Po visų pasirodymų publika nekantriai laukė pusfinalio nugalėtojų. Į finalą, surinkęs daugiausiai balsų, pateko gabusis Matynas Levickis. Komisijai teko rinktis tarp balsingosios Dianos Jasiulionytės ir judriųjų šokėjų Justų. Šį vakarą triumfavo dainos. Antroji į finalą pateko Diana.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt