Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos žygeivių festivalyje laukiami ir keturkojai keliautojai

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį savaitgalį, rugpjūčio 5-7 d. Jurbarke įvyks Lietuvos žygeivių festivalis, į kurį organizatoriai kviečia atvykti kartu su šunimis.

Šį savaitgalį, rugpjūčio 5-7 d. Jurbarke įvyks Lietuvos žygeivių festivalis, į kurį organizatoriai kviečia atvykti kartu su šunimis.

Pėsčiųjų žygių asociacijos rengiamo festivalio dalyviai turės galimybę aplankyti gražiausias panemunių vietas: istorinius miestus ir miestelius, vaizdingus piliakalnius, etnografines įžymybes. Maršrutą bus galima pasirinkti pagal savo ir keturkojo draugo pajėgumą.

„Tai nėra varžybos, kur reikia kuo greičiau įveikti distanciją, neprireiks ir jokių ypatingų orientavimosi įgūdžių, – drąsina renginio organizatoriai. – Svarbiausias mūsų tikslas – pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu, smagiai, prasmingai praleisti laisvalaikį su bičiuliais ar net susirasti naujų draugų."

Renginyje kviečiami dalyvauti sveiki, skiepyti, neagresyvūs šunys. Šeimininkai prašomi renginio metu nepaleisti savo augintinių nuo pavadžio, užtikrinti aplinkinių saugumą ir tvarką.

Festivalio nekantriai laukiantys gyvūnų globos organizacijos „Lesė" atstovai ragina prisijungti ir kitus šunų mylėtojus. „Aktyvus savaitgalis gamtoje – kas gali labiau nudžiuginti geriausią jūsų draugą? O jeigu dar dalyvauja ir visi šeima ar smagi draugų kompanija – tai gera nuotaika garantuota!" – įsitikinę jie.

„Lesės" savanoriai pataria atsakingai pasirengti žygiui. Pirmiausia gyvūnas turi būti sveikas ir pajėgus įveikti distanciją. Taip pat reikia turėti pakankamai vandens šuniui ir dubenėlį, priemonių, jei šuo susižeistų. Žygio metu jį reikia atidžiai stebėti: ar neperkaito, ar nepervargo, ar nesusižeidė letenų. „Didžiajai daliai šunų visiškai nesunku per dieną nueiti 20 kilometrų. Tai didesnis iššūkis prie kompiuterių užsisėdėjusiems jų šeimininkams", – juokauja lesininkai.

Daugiau informacijos apie Lietuvos žygeivių festivalio programą, sąlygas, apgyvendinimą bei registracijos anketą rasite Pėsčiųjų žygių asociacijos interneto puslapyje (http://pesciujuzygiai.lt/lt/tema/zygeiviu-festivalis/).

Turintys klausimų gali kreiptis į „Lesės" savanorę Laurą el. paštu laura.alraune@gmail.com arba tel. 8 611 17 107

Všį „Lesė"

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt