Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Loftas“ šėlo išvien su „G&G Sindikatu“ (nuotraukos, video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Tūkstantinė minia susirinkusi į menų fabriką „Loftas“, išgirdo: Lietuvoje yra tikros ir gyvos muzikos!

Tūkstantinė minia, vasario 16-osios išvakarėse susirinkusi į menų fabriką „Loftas“, išgirdo: Lietuvoje yra tikros ir gyvos muzikos. Renginių ciklas „LOFTAS LIVE“, sausio pabaigoje į Lietuvą atvežęs „Dub FX“ bendražygį Mr.Woodnote (UK), šį kartą pakvietė mus į išskirtinį repo krikštatėvių „G&G Sindikato“ pasirodymą.

Po smagaus apšilimo su „Repo seniais“, netrūko nei garso, nei galingų šviesų, nei veiksmo. „G&G Sindikatas“ surengė net dviejų valandų trukmės pasirodymą, o tinkamesnės vietos už „Loftą“ tam nėra: nuolat kintančioje industrinėje erdvėje tilpo daugiau negu tūkstantis tikros muzikos mylėtojų. Žadėta išskirtinė programa pranoko publikos lūkesčius – kiekvienas galėjo atrasti sau artimą muziką, juk skambėjo tiek senos, tiek naujos ir netgi negirdėtos dainos, o kai kurios iš jų įgavo visiškai kitokį skambesį. Drauge su grupe pasirodė ir jauna, charizmatiška atlikėja Daiva.

Dinamiškieji „G&G Sindikato“ vyrai labai artimai bendravo su pašėlusia „Lofto“ publika: stebino ne tik šiltos ar juokingos replikos tarp dainų – artėjant koncerto kulminacijai, DJ Mamania nuo scenos šoko tiesiai į minią, kuri ilgokai nenorėjo jo paleisti. Nebuvo pamiršta ir dar viena tradicija, neatsiejama nuo grupės nario Kasteto – iš minios į sceną atskrido liemenėlė, tačiau ir tuo viskas nesibaigė. Palikę sceną, vyrai netrukus grįžo, atsakydami į nepaliaujamą prašymą: „pakartot“, o finalinės dainos „Sindikato smogikai“ metu ištikimieji grupės gerbėjai plėšėsi nuo savęs marškinėlius ir suko juos virš galvų, netikėtai ir Svaras nusiėmė savuosius.

Niekas nepaneigs – visi buvo išvien – šūksniais, dainomis, į viršų iškeltomis rankomis ir širdimis. Svaro noras išsipildė: publika iš „Lofto“ išsinešė ne tik geras emocijas, bet ir kažką prasmingesnio, juk „Sindikato“ muzika – apie gyvenimą, tikrą ir nesuvaidintą, apie tai, kas mums rūpi.

Po įspūdingo gyvo garso „G&G Sindikato“ pasirodymo, menų fabrikas ir toliau tęsia renginių ciklą „LOFTAS LIVE, įdomu, kuo jie vėl mus nustebins?

Klausom ir gėrimės vaizdais iš „Lofto, party people!

Reporterė Laura Bojarskytė

Nuotraukų autorius Andrei Motorichev

„Mes nelaikome savęs aukščiau už klausytoją. Mes tokie patys, kaip ir jie. Visada tokie buvom, dėl to koncertai ir pavyksta. Mes visi esam išvien ir tiesiog „tūsinamės. Svaras

DJ Mamania šuolis į publiką (video)

VIDEO: G&G Sindikatas Su Daiva - Rytojui Reikia Nedaug
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt