Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Login 2011“ ir muzika: Dj Mamania su Viktoru Diawara pristatė „mashup“ (video)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Dalyvius, pasinėrusius į apmastymus „Login2011“ temomis, įsibėgėjus antrai konferencijos dienai prablaškė, linksmino ir su muzikos pasauliu supažindino gerai žinomi Artūras Matkevičius žinomas Dj Mamania vardu ir Viktoras Diawara, muzikantas, prodiuseris.

Dalyvius, pasinėrusius į apmastymus „Login2011“ temomis, įsibėgėjus antrai konferencijos dienai prablaškė, linksmino ir su muzikos pasauliu supažindino gerai žinomi Artūras Matkevičius žinomas Dj Mamania vardu ir Viktoras Diawara, muzikantas, prodiuseris.

Duetas savo pranešime pristatė mashup kultūros sampratą. Mashup – tai daina ar kompozicija, sukurta sumaišant du ar daugiau įrašų, dažniausiai vieno kūrinio muzikinę dalį perdengiant kito kūrinio vokaline partija. Mashup atsirado vakarėliuose ir tapo neatsiejama jų dalimi. Į vakarėlį pasilinksminti atėję žmonės muzika mėgaujasi nenutraukiamai, nes vieną dainą keičia kita. Taip pat kelių atpažįstamų dainų samplaika sukelia didesnį emocinį pakylėjimą.

Argi ne įdomu išgirsti kaip skambėtų bendri grupių „The Beatles“ ir „Black Eyed Peas“, grupės „Metallica“ ir atlikėjų Lady Gaga ir Beyonce bendri kūriniai? Vieni mano, kad tai originalių kūrinių iškraipymas, kiti sako, kad tai tiesiog įdomesnė kūrinių pateikimo forma. Įrašų kompanijos atstovaujančios tokioms grupėms kaip „The Beatles“ bandę kovoti su tokiu kūrinių panaudojimu, tačiau vėliau suprato, kad toks muzikos pateikimas nekenkia grupių įvaizdžiui, kas neklausė „The Beatles“, galbūt jų kūrybą atrado būtent mashup dėka.

2004 metais EMI Danger Mouse mashup, kuriame skamba „The Beatles“ ir Jay-Z muzika.

Kaip įdomų pavyzdį galima paminėti Dj Girl Talk mashup pavadinimu „Feed the Animals“, kuriame į vieną 255 sekundžių kūrinį sutalpintos 35 kūrinių ištraukos. Kaip atrodo Dj Girl Talk mashup struktūra, pateikta vizualiai, pamatysite čia.

VIDEO: Girl Talk - "What's It All About" — Feed the Animals (4 of 14)

Talentingasis Tim Exile ir Obamos inauguracijos kalbos mashup:

VIDEO: Obama's inauguration speech - live mashup

Internetinis puslapis, kuriame galite pabandyti sukurti savo mashup: http://www.looplabs.com/

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mama
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt