Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 23d. 10:11

LSU Šauniausia’13 rinkimuose – tikros Holivudo žvaigždžių kovos

LSU Šauniausia'13
LSU Šauniausia'13

Ketvirtadienį naktiniame klube „Embassy“ jau trečiąjį kartą vyko  „LSU Šauniausia’13“ rinkimai. Šiais metais drąsiausios Lietuvos Sporto Universiteto studentės ne tik atskleidė...

Ketvirtadienį naktiniame klube „Embassy“ jau trečiąjį kartą vyko  „LSU Šauniausia’13“ rinkimai. Šiais metais drąsiausios Lietuvos Sporto Universiteto studentės ne tik atskleidė savo talentus, bet ir persikūnijo į mums visiems gerai žinomų garsiausių filmų herojas, todėl viso renginio metu tvyrojo Holivudiška nuotaika.

Merginos renginį pradėjo griausmingu atidarymo šokiu, kuriuo įkaitino Holivudo atmosferą ir renginio svečius. Pirmoji užduotis – „Namų darbas“. Šiam pasirodymui merginos ruošėsi daugiau nei keturias savaites, todėl rezultatai buvo išties įspudingi: išvydome gimnastikos elementų, šiuolaikinių, pramoginių šokių žingsnelių bei akrobatikos triukų.
Iš mažų žvaigždučių didelėmis merginos tapo filmavimo aikštelėje. Justina Karvelytė turizmo ir sporto vadybos 1 -ojo kurso studentė atliko Laros Croft kapų plėšikės vaidmenį, kur  nepriekaištingai per trumpą laiką susitvarkė su užpuolikais.

3-iojo kurso treniravimo sistemų studentė Anastasija Karakuleva  nukėlė žiūrovus į Japonų kultūra ir jų senąsias tradicijas jausmingai perteikdama „Geišos išpažintį“.Dar vienas nuotaikingas pasirodymas buvo sportinės rekreacijos ir turizmo 1-ojo kurso studentės Viktorijos Skačkovos. Ji tapo gerai mums žinomos komedijos „Vedęs ir turi vaikų“ pagrindinio herojaus El‘o Bandžio žmona Peg. Viktorija puikiai perteikė Peg vaidmenį ir įrodė, kad gali sugriauti kasdieninę įsisenėjusią rutiną tarp jos ir El‘o. 

Eglė Tamošiūnaitė - 3 kurso treniravimo sistemų studentė pribloškė savo drąsa atlikdama „Miss slaptosios agentės“ vaidmenį. Ji energingai ir greitai paklojo ant žemės visus jai trukdžiusius blogiukus, atlikti slaptąją misiją. Kitas filmo pasirodymas buvo kūno kultūros antro kurso studentės Gintarės Eskytės. Ji žiūrovams priminė, galbūt, jau senokai mums užmirštą, bet labai nuotaikingą filmą „Adamsų šeimynėlė“. Tačiau pagrindinius filmo herojus Mirtišę ir jos vyrą Gomez‘ą  Gintarė interpretavo šiuolaikišku šokiu.

Po „Namų darbo“ ir „Filmų herojų“ užduočių garbingoji komisija, kurią sudarė profesionalių sportinių šokių šokėjai Eglė Straleckaitė ir Tomas Slausgalvis, taip pat Lietuvos Sporto Universiteto dėstytojas  Saulius Kavaliauskas ir praeitų metų LSU Šauniausia’12 titulo laimėtoja Ani Vardanian teko rimta užduotis spręsti, kurios merginos yra vertos patekti į finalą. „Šiemet visos merginos stipriai pasiruošusios. Šokių pasirodymai buvo efektingi, filmų užduotyje dalyvės buvo puikiai įsijautusios į savo vaidmenis ir nė trupučio negalėjau suabejoti jomis“- sakė Ani Vardanian skubėdama į pasitarimą su komisija. Susumavus visų merginų balus po ilgos bei inirtingos diskusijos į finalą pateko Mis Slaptoji agentė - Eglė Tomašiūnaitė, Mirtišė - Gintarė Eskytė ir Geiša- Anastasija Karakuleva.

Išsiaiškinti laimėtoją buvo išties sunku, todėl buvo parengta trečioji užduotis – „Improvizacija“, kuri ir nulėmė LSU Šauniausia’13 titulo laimėtojos, Gintarės Eskytės, pergalę. „Vice Miss“ tapo Anastasija Karakuleva, daugiausia publikos palaikymo sulaukusi Eglė Tamošiūnaitė laimėjo nominaciją „Miss publika“. O „Šauniausia foto“ titulą dar prieš prasidedant konkursui užsitikrino Justina Karvelytė.

LSU SA komanda sveikina merginas ir linki sėkmės ateityje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt