Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lyderių Inkubatorius: 75 proc. abiturientų nežino, kokią profesiją pasirinkti

Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandienos aktualijose dažnai linksniuojama karjeros pasirinkimo svarba ir tai, kaip sunku jaunam žmogui atrasti savo vietą, šiame daug žadančiame laikmetyje. Tačiau, kas galėtų...

Šiandienos aktualijose dažnai linksniuojama karjeros pasirinkimo svarba ir tai, kaip sunku jaunam žmogui atrasti savo vietą, šiame daug žadančiame laikmetyje. Tačiau, kas galėtų padėti patobulinti savo asmeninius gebėjimus bei tinkamai pasiruošti iššūkiams laukiantiems ateityje?

Moksleiviai tobulės „inkubatoriuje“

Jau šią vasarą "Lyderių Inkubatoriuje" moksleiviai galės atskleisti karjeros galimybes, pažinti save, bei lavinti savo gebėjimus.  7 dienų asmenino tobulėjimo programa, kurią sudaro 7 tobulėjimo etapai, padės jaunuoliams geriau suprasti save bei kitus, įgyti reikiamų žinių ir įgūdžių, kurie padės atrasti teisingą karjeros kelią.
Pagrindinis programos „Lyderių Inkubatorius“ tikslas išugdyti jaunuosius lyderius, gebančius sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, kūrybiškai mąstyti , efektyviai spręsti iškylančias problemas, bei svajones paversti realybe.

Pasak Lyderių Inkubatoriaus programos vadovės Marijos Vorobjovaitės „Lyderių inkubatorius  yra daugiau nei vasaros stovykla, tai jaunimo tobulėjimo programa kurioje yra integruoti skirtingi savęs pažinimo, lavinimo, bei tobulėjimo metodai – paskaitos, konsultacijos, patyriminis mokymasis, dirbtuvės ir t.t“
Programos metu moksleiviai turės galimybę susitikti su garsiausiais lektoriais, verslininkais, bei konsultantais: Ilja Laursu, Andriumi Žebrausku, Aurimu Vietrinu, Odeta Bložiene, Žanu Gongapševu, Gintaru Ignatavičiumi, bei kitais visuomenės veikėjais.

Sėkmė – daugiau nei žinios

Mūsų sėkmė priklauso nuo begalės faktorių, tokių paprastų banalių dalykų kaip gebėjimas bendrauti, užmegzti ryšį su kitais žmonėmis ar mokėjimas save tinkamai pristatyti.  – pastebėjimais dalinosi Lyderių Inkubatoriaus ambasadorius Ilja Laurs

Ilja Laurs pabrėžia , jog  šie įgūdžiai neateina iš mokslo, o dažniausiai yra kultūros, aplinkos ar neformalaus ugdymo pasekmė. Kaip įdomiai beskambėtų jie gyvenime turi žymiai daugiau reikšmės nei formalusis mokslas.

75proc. abiturientų nežino kokią profesiją pasirinkti

Šiandienos statistika garsiai skambanti nūdienos aktualijose, dažnai nedžiugina, kadangi net 75 proc. abiturientų nežino kokia profesija jiems būtų tinkama, todėl ją pasirenka atsitiktinai ar pasiduoda kitų įtakai. Būtent dėl šios priežasties programos „Lyderių Inkubatorius“ metu dalyviai turės galimybę asmeniškai pabendrauti su karjeros specialistais ir koučeriais, atrasti savo karjeros kelią ir susidėlioti savo tikslo siekimo planą.

„Šiandien svarbu ne akcentuoti įgyjamų žinių kiekį, bet įkvėpti jaunus žmones mąstyti novatoriškai, ugdyti jų verslumo ir kūrybingumo kompetencijas, skatinti kurti idėjas ir imtis iniciatyvos jas įgyvendinti,“ - pastebėjimais dalinosi iniciatyvos partnerio ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius doc. dr. Nerijus Pačėsa.

Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Lyderių Inkubatorius
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt