Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 04, 10:33

MAD MAX Naujųjų metų sutikimas (nuotraukos)

ikrauk.lt konkurse kvietimus į Naujųjų sutikimą sostinės menų fabrike „Loftas“ laimėjęs Dovydas Daukša dalijasi savo įspūdžiais iš renginio.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka

ikrauk.lt konkurse kvietimus į Naujųjų sutikimą sostinės menų fabrike „Loftas“ laimėjęs Dovydas Daukša dalijasi savo įspūdžiais iš renginio.

2011 metus su savo trim draugais klube „Loftas“ sutikau ypač griausmingai. Atėjus prie klubo, eilėje ilgai laukti neteko. Prieš mus stovėjo kelios gerai nusiteikusių žmonių grupelės, bet už kelių sekundžių jau buvome pagrindinėje klubo salėje, kur garsiai grojo muzika, o jaunimas, apsirengęs filmo „Mad max“ padiktuotu stiliumi, šoko laukinius šokius.

Pamatę tokį reginį patys įgavome energijos dozę, lyg būtume išgėrę energetinio gėrimo. Žmonės buvo apsirengę išties įspūdingai: daugelis dėvėjo odines liemenes ir aptemtas odines kelnes. Ne vienas ir ne du ant veido turėjo dujokaukes ir įvairias kaukes.

Kiek nustebino iš pradžių nepastebėtas narvas palubėje, kurio viduje šoko graži mergina. Šviesos efektai buvo stulbinantys, jautėsi, jog renginio organizatoriai iš tiesų pasistengė. Ugnies buvo ypač daug, scenoje ištisai sukosi šokėjai su degančiais fakelais, o iš už scenos, kur buvo įmontuoti specialūs prietaisai, sklido ugnies stulpai.

Visą naktį su draugais šokome netoli scenos, tik retkarčiais atsigaivindami gėrimais. Vidurnaktį kartu su visu klubo bunkeriu išėjome laukan paskanduoti ilgiausių metų ir pažiūrėti šventinių fejerverkų. Iš klubo išėjome ryte, nes jau daugelis iš mūsų po tokių šokių negalėjome pastovėti ant kojų...

Galiu drąsiai sakyti, jog šių metu sutikimas buvo pats geriausias iš visų mano švęstų Naujųjų metų. Ačiū visiems buvusiems kartu šią nuostabią naujametinę naktį ir dėkoju ikrauk.lt redakcijai už pakvietimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt