Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mados savaitgalis“ – iki pusryčių

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 9–10 dienomis menų fabrikas LOFTAS kviečia į pirmą kartą Lietuvoje rengiamą „Mados savaitgalį“ – didžiausią rudens mados renginį.

„Fashion Weekend“  – po didžiųjų mados savaičių visame pasaulyje vykstanti mados mylėtojų šventė. Mados kūrėjai ir gerbėjai susitinka tam, kad atsisveikintų su senomis mados tendencijomis ir pažintų naujas. Spalio 9–10 dienomis menų fabrikas LOFTAS kviečia į pirmą kartą Lietuvoje rengiamą „Mados savaitgalį“ – didžiausią rudens mados renginį.

G. Ivanauskas su D. Urbonavičiūtė pristatys mados spektaklį „OrlaNdO"

„Mados savaitgalį“ pradės Gyčio Ivanausko režisuotas mados, muzikos ir teatro reginys „OrlaNdO“, pagal to paties pavadinimo Virginios Woolf romaną. Dizainerė Daiva Urbonavičiūtė, spektaklio meno vadovė, rūpinsis, jog jame susilietų būsimo sezono tendencijos, diktuojamos pripažintų Lietuvos dizainerių, o muzikantas Viktoras Diawara kartu su naujų idėjų kameriniu orkestru „Niko“ pademonstruos specialiai spektakliui paruoštą garso takelį.

Sudėtingų konstrukcijų kelių aukštų scena, orkestro simfonijų flirtas su šiuolaikine muzika, per 30 spalvingo spektaklio dalyvių bei variacijos industrinės aplinkos galimybėmis – ši premjera neabejotinai paliks įspūdį sugebantiems suvokti laiko reikšmę, klasikos ir moderniojo meno skirtumus, madą, kaip kiekvieno iš mūsų kultūros dalį.

Mados savaitgalis – iki pusryčių

Po spektaklio erdvė transformuosis į pasiutusį mados vakarėlį „GaGa Mode“. Šį kartą organizatoriai kviečia nakčiai be teisybės ir taisyklių, – „Čia norime matyti laisvus ir laimingus žmones, ginančius savo požiūrį į madą – tebūnie tai kilimėlis-rankinė, prieskonių vazonas, tapęs skrybėle ar džinsai vietoj marškinėlių. Svarbu, kad tai būtų tikra, sodru ir tiršta“, – sako vakarėlio organizatorius Viktoras Diawara. Jis užsimena, kad vakarėlis neabejotinai bus paskanintas specialiais pasirodymais bei dovanomis išlaukusiems pusryčių meto. „LOFTE dar nėra buvę vakarėlio be staigmenų – tai jau beveik tapo mūsų skiriamuoju ženklu. Galiu tik pasakyti, kad šis tikrai nebus išimtis“, – priduria Viktoras.

Mados skveras – sekmadienį iškyla vidury miesto

Sekmadienį „Mados skveras“ taps lietuvių dizainerių, jų krautuvėlių bei mada besidominčių pirkėjų susitikimo vieta – improvizuota vieša erdve, kurioje prie žavingos savaitgalio popietės nuotaikos derės gyva muzika, pasivaikščiojimai ir galimybė gyvai pasikalbėti su mėgstamais dizaineriais.

„De'Žavu - Vintage Boutique“, „Blusturgis“, „Butiq.lt“, „Daiktų viešbutis“, dizainerės Indrė Grabauskaitė, Jolanta Rimkutė ir Ieva Ševiakovaitė, „Just In Vogue“, „LeMuse“, Rūdininikų knygynas, mados namai „Zoraza“, „Šapokliak“, „Vintage Boutique“, „X-Club Shop“ – tai tik nedaugelis iš vilniečių pamėgtų vardų ir vietų, lauksiančių svečių mados skverelyje.

500 kv.m. industrinės erdvės visai dienai virs šurmulingu miesteliu su savo gyventojais, nuotykiais ir žavingais užsiėmimais. Pripažintų ir jaunų lietuvių dizainerių krautuvėlė siūlys stilingus rūbus, aksesuarus už nuodėmingą kainą. Taip pat mados skvero svečių lauks tikro parko atmosfera, piknikai, juokas, pokalbiai ir nenutrūkstamas monmartriškas šurmulys – tikra sekmadienio iškyla vidury miesto. Čia dizaineriai, pardavėjai ne tik siūlys savo kūrinius, bet ir pasistengs, kad tingią popietę užpildytų smagus veiksmas, nuotaikingos derybos ir... šiek tiek netikėtumų.

Ikrauk.lt taip pat lankysis pašėlusiame  „Mados savaitgalyje“ ir pažada įkrauti pačių šviežiausių naujienų iš šio didžiausio rudens mados renginio. Susitiksime LOFTE! © Organizatorių nuotraukos
Komentarai
Temos Pusryčiai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt