Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 8d. 12:46

Mainau sagą...

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Nenustebkite, jei rytoj Vilniaus senamiestyje prie jūsų prieis jaunuolis ir paprašys mainyt sagą į pieštuką. „Mainai" – tai socialinis bendravimo projektas, kurio metu kiekvienas norintis galės pagerinti savo bendravimo įgūdžius, įgauti derybų patirties ir tiesiog gerai praleisti laiką.

Nenustebkite, jei rytoj Vilniaus senamiestyje prie jūsų prieis jaunuolis ir paprašys mainyt sagą į pieštuką. „Mainai" – tai socialinis bendravimo projektas, kurio metu kiekvienas norintis galės pagerinti savo bendravimo įgūdžius, įgauti derybų patirties ir tiesiog gerai praleisti laiką. Projekto tikslas – mažinti susvetimėjimą tarp žmonių, skatinti juos bendrauti, padėti įveikti baimes.

Prieš einant į gatvę keistis daiktais, dalyvaujantiems bus surengta paskaita apie derybų meną. Paskaitą ves lektorius Juris Belte. Po paskaitos visi norintys gaus po vieną daiktą, kurį per 1 val turės iškeisti į kuo vertingesnį. Ekspertų komisija nustatys penkis vertingiausius išmainytus daiktus, jie bus parduoti atvirame aukcione. Visos surinktos lėšos bus paaukotos aukok.lt.

„Kitas variantas" – tai jau tris metus savanorišku pagrindu veikianti organizacija, siekianti paskatinti ir padėti Lietuvos jaunimui išsikelti aiškius ir ilgalaikius gyvenimo tikslus, daug sparčiau ugdyti savo asmeninius gebėjimus, atrasti ir panaudoti visą savo potencialą. „Kitas variantas" organizacijos veikla yra nuosekli, vykdoma 1,5 metų tęstine mokymo programa. Šiuo metu mokymuose dalyvauja apie 500 moksleivių. Projektu „Mainai" viena iš moksleivių grupių pabaigs mokymosi programos ciklą.

Aido Šumsko nuotr.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt