Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampolėje eksponuojami dailininkės Juzės Katiliūtės darbai

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ateina laikas, kai atlieka ir darbo priemonės... Kartu su dailininkės Juzės Katiliūtės darbais į parodą atkeliavo ir jos numylėti darbo įrankiai...

Ateina laikas, kai atlieka ir darbo priemonės... Kartu su dailininkės Juzės Katiliūtės, apdovanotos Kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi, darbais saugojimui atkeliavo ir jos numylėti darbo įrankiai...

Dailininkė gimusi Marijampolės apskrityje, Igliaukoje. Nuo 1945 metų ir iki mirties kūrė Šveicarijoje. Išgyvenusi sunkius kūrėjui tremties metus, persiauklėjus ir susigyvenus su esama padėtimi, ji pradėjo kurti naujus, spalvotus ir gyvybingus darbus. Tai tiesiog Lietuvos istorijos liudininkė.

Šiltų prisiminimų vedini darbus atlydėjo Jūratė Jablonskytė-Caspersen, lietuvių bendruomenės Šveicarijoje pirmininkė, ir buvęs generaliniu konsulu Ženevoje, o dabar dirbantis LR užsienio reikalų ministerijoje personalo dep. direktoriumi, Erikas Petrikas.

Parodą organizavo Onutė Surdokienė. Dovanas priėmė Marijampolės kultūros centro direktorė Iraida Skirpstienė. Sveikino vicemeras Sigitas Valančius ir Savivaldybės atstovė spaudai Aurelija Baniulaitienė.

Paroda veiks iki 2012 gegužės.

Birutės Kurtinaitienės fotoreportažas.

www.suduvosgidas.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt