TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

MC Battle Vilniuje neleido užmigti iki ryto (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Vėlyvą penktadienio vakarą „Havana social club“ erdvėje vilniečių ir miesto svečių ausų būgnelius virpino ilgai brandinto repo pliūpsnis. O laiko brandinti tikrai buvo, nes...

Vėlyvą penktadienio vakarą „Havana social club“ erdvėje vilniečių ir miesto svečių ausų būgnelius virpino ilgai brandinto repo pliūpsnis.

O laiko brandinti tikrai buvo, nes paskutinis tokio masto renginys vyko prieš keturis metus. Todėl ne tik dalyviai, bet ir susirinkę svečiai buvo beprotiškai ištroškę gero garso ir dar geresnio rimo.

Taisyklės buvo labai paprastos – dalyvis turi lygiai 60 sekundžių priešininko puolimui. Taigi pirmojo turo aštuoniose kovose akis į akį susitiko 16 dalyvių: ShaMaN, Slayus, Skrebe, Faytaz, Lietuviz, Manifestas, Edthis, Ade, Mtw, Ganjamanas, Cheka, Home Production, Gralis, SL, Nafan, Soldier.

Komisija, kurią sudarė Dionis „Džonis“ Avlastimovas, Andrius „Janas“ Janušauskas, Žygimantas „Messiah“ Kudirka ir Milda „Toffee“ Griežytė sprendė, kas eina toliau, o kas, deja lekia lauk jau po pirmojo išėjimo. Žinoma, būta ir priešpriešų, kai žiūrovai nuspręsdavo kitaip nei komisija, tuomet būdavo skelbiama papildoma kova. Jau po pirmojo etapo toliau keliavo tik pusė dalyvių.

Sekančiame, antrajame etape iš likusių aštuonių dalyvių dar pusė krito lauk ir tuomet prasidėjo pačios aršiausios kovos. Pusfinalyje žodžiais susirėmė tokios poros: Manifestas prieš Lietuvį ir Ganjaman‘as prieš Adę. Pirmojoje kovoje pergalę išplėšė Lietuvis, o antrojoje – Adė. Būtent jie ir susitiko didžiajame finale, o dėl trečios vietos kovoti liko Manifestas ir Ganjamanas.

Šių kovų metu atmosfera klube įkaito iki maksimumo, pasyviai klausančių ir linksinčių į taktą nebeliko, visi buvo susikaupę taip lyg patys kautųsi žūtbūtinėje kovoje. Ir viskas prasidėjo kova dėl trečiosios vietos,  šios kovos metu nuskambėjo žodžiai, kurie manau, apibendrina visą renginio dvasią „Į širdį, o ne į su***tą rinką“. Galbūt šis, nors ir grubus, bet konkretus išsireiškimas ir privedė Manifestą iki trečios vietos.

Finale susitiko Adė ir Lietuviz. Kiekvienas turėjo tris išėjimus po 60 sekundžių. Tarp atlikėjų, rodos, net žiežirbos lakstė, jų žodžių visi klausėsi sulaikę kvėpavimą, o nuskambėjus aštresnėms frazėms salė užsipildydavo šūksniais ir milžinišku palaikymu! Ir mistišką valandą – 3:33 buvo paskelbta, kad 2011 Lietuvos MC Battle‘o nugalėtoju tapo Rokas Grosmanas „Lietuviz“ !

Nuotraukų autorė:  Marija Janonytė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt