Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Medžiuose apsigyvenę vorai šiuos pavertė kokonais

Nuotraukos pavadinimas
Nuotraukos pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Potvyniai griauna gyvenvietes ir sukelia stresą ne tik žmonėms. Štai Pakistano gyventojai 2011-ųjų metų potvynio metu galėjo stebėti unikalų vaizdą, kai milijonai vorų norėdami iš...

Potvyniai griauna gyvenvietes ir sukelia stresą ne tik žmonėms. Štai Pakistano gyventojai 2011-ųjų metų potvynio metu galėjo stebėti unikalų vaizdą, kai milijonai vorų norėdami išsigelbėti nuo vis kylančio vandens lygio buvo priversti apsigyventi medžiuose.

Potvynio būta nemenko, o vandens slūgimas užtruko ilgai. Kaip žinia vorai negali sėdėti be darbo, todėl suvaryti į medžius jie pradėjo megzti savo gražiuosius voratinklius. Milijonai vorų, visi sėdėdami medžiuose ėmė daryti tai ką moka geriausiai. Taip medžiai pavirto didžiuliais kokonais. Toks medžių puošimas ne tik akį traukiantis, tačiau ir praktiškas.

Vietiniai pastebėjo, kad nepaisant didžiulių plotų stovinčio vandens, idealiai tinkančių veistis uodams, jų kieks nepadidėjo, anaiptol netgi sumažėjo, o taip pat sumažėjo rizika užsikrėsti maliarija. Voratinkliais apipinti medžiai suveikė kaip didžiulės uodų gaudyklės.

| www.zaliejisprendimai.lt | facebook.com/zaliejisprendimai |

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt