Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Meilė pagal grafiką“ – ir seną galima paversti nauju (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Salėje kartu su besijuokiančiais žiūrovais spektaklį stebėjęs režisierius A.Večerskis apie reginį atsiliepė taip: „Kas daroma su meile – susilaukia meilės“.

Ketvirtadienį  „Domino“ teatre garsių aktorių grupė suvaidino spektaklyje „Meilė pagal grafiką“.

Spektaklis pastatytas pagal Ray Cooney pjesę ankščiau buvo rodytas Nacionaliniame dramos teatre, tačiau nuo ketvirtadienio naujus namus atrado „Domino“ teatre. Režisierius Adolfas Večerskis spektaklį papildė naujais aktoriais. Po premjeros jis džiaugėsi, jog naujai prisijungusios aktorės Gabija Ryškuvienė ir Dalia Brenciūtė tikrai įnešė šviežumo ir pasirodė puikiai.

Viso spektaklio metu salėje netilo juokas. Spektaklis be galo nuotaikingas, linksmas. Komedijoje gvildenamos meilės, šeimos tarpusavio santykių temos, draugų vaidmuo žmogaus gyvenime. Tačiau labiausiai vaidinimas sužavi savo išradingumu ir įrodymu, jog žmogaus fantazija gali būti beribė. Spektaklis pilnas neįtikėtinų kurioziškų situacijų, kurios tiesiog verčia kvatotis.

Jau pati spektaklio pradžia byloja apie tai, jog humoro čia netrūks: taksi vairuotojas Džonas Smitas naktį sumušamas, patenka į ligoninę, o atsipeikėjusį jį pristato į namus žmonai Merei. Tačiau... pagal grafiką ta naktį jis turėjo būti kituose namuose. Su kita žmona. Pasirodo, išradingas vairuotojas turi dvi žmonas ir yra susidaręs grafiką kurią dieną ir su kuria žmona turi būti. Taip ir prasideda visi neįtikėtini nuotykiai ir visa galybė kurioziškų nesusipratimų.

Salėje kartu su besijuokiančiais žiūrovais spektaklį atidžiai stebėjęs režisierius A.Večerskis publikos susižavėjimą aiškina labai paprastai: „Kas daroma su meile – susilaukia meilės“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt