Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 15d. 10:50

Meilės dieną Klaipėdoje vyrai sužinojo, kaip patikrinti savo moterų ištikimybę

Įkrauk reporterio nuotrauka /

Vėjuotą, tačiau meile dvelkiantį Šv. Valentino dienos vakarą į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą rinkosi poros. Puikiai būtų galima pritaikyti dainos žodžius: „Visi porom, porom, porom, porom..."

Vėjuotą, tačiau meile dvelkiantį Šv. Valentino dienos vakarą į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą rinkosi poros. Puikiai būtų galima pritaikyti dainos žodžius: „Visi porom, porom, porom, porom..."

Atlikėjai tą vakarą buvo punktualūs. Atėjus laikui, scenoje pasirodė keturi jūreiviai (Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai). Jie pasveikino sveikini visus mylinčius, mylimus ir net gi tuos, kurie šito jausmo dar nepatyrė. Ta proga jie dovanojo kupletus „Dili-dili" iš I. Dunajevskio operetės „Laisvasis vėjas".

Pirmoje vakaro dalyje skambėjo gerai žinomos meilės dainos iš populiariausių pasaulio operečių. Salėje vyravo linksmos, kupinos meile nuotaikos. Klausytojai, pradžioje sėdėję ramūs, atsipalaidavo ir savo plojimus skyrė vakaro svečiui Rafailui Karpiui, kuris dainavo visiems gerai pažįstamus žodžius: „Būtų be moterų labai sunku..."

Antroji vakaro dalis prasidėjo taip pat jūreivių kompanijos daina, tačiau šįkart jie buvo ne vieni. Drauge su jais - husaras (solistas Viačeslavas Tarasovas), kuris antrąją operetės dalį pradėjo žodžiais: „Reikia, mergyt, šiąnakt langą uždaryt..." Smagieji jūreiviai išdavė salėje sėdintiems vyramas paslaptį. Jie papasakojo, kaip reikia sužinoti, ar jų mylimosios yra ištikimos: „Paimkite didelę monetą ir meskite į viršų. Jeigu atsiverčia pinigas, tai jūsų mylimoji jums neištikima. Jeigu herbas, ji taip pat neištikima. O kai išmesta moneta nenukrenta ant žemės, tik tada ji tikrai ištikima."

Koncerto pabaigoje žiūrovai uždainavo drauge su solistais. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choras, baletas, solistai, orkestras (dirigentas Vladimiras Konstantinovas) bei svečias Rafailas Karpis uždainavo paskutinę dainą, kurios metu klausytojai prisiminė saulę, aistrą ir šilumą. O atlikėjai vakarą baigė tardami žodžius: „Mylėkite ir būkite mylimi."

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt