Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Melo–M“ šėlsmas Lietuvoje (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį „Tamsta“ muzikos klube siautėjo violančelininkai iš Latvijos – grupė „Melo–M“. Muzikantai įrodė, kad griežiant violončelėmis galima atlikti įvairių stilių muziką: disco, rock, heavy metal. Populiarūs kūriniai, atliekami trimis violončelėmis, įgauna naujų spalvų ir iki šiol negirdėto skambesio...

Tekstas: Auksė Paltarokaitė

Šeštadienį (spalio 16 d.) „Tamsta“ muzikos klube siautėjo violančelininkai iš Latvijos. 2005 metais įsikūrusi grupė – bene vienintelė tokia grupė Rytų Europoje. Šeštadienio vakarą jie įrodė, kad griežiant violončelėmis galima atlikti įvairių stilių muziką: disco, rock, heavy metal. Populiarūs kūriniai, atliekami trimis violončelėmis, įgauna naujų spalvų ir iki šiol negirdėto skambesio. Beje, ši grupė Lietuvoje lankosi ne pirmą kartą ir prisipažino, kad iš čia išvažiuoja pilni gerų ir šiltų atsiminimų. Tikėkimės ir šį kartą broliukams jų netrūks.

Energija trykštantys muzikantai buvo pristatyti kaip broliukai, su publika „Melo – M“ bendravo angliškai. Koncerto pradžioje salėje pasižymėjo ypatingas grupės gerbėjas, kuris negailėdamas savo balso palaikė violančelininkus, bet vėliau jis dingo taip staiga, kaip ir buvo atsiradęs.

Klausantis šios grupės negali patikėti, ką galima išgauti iš paprasto instrumento – violančelės. Visa publika buvo sužavėta ir lingavo kartu su grupe vienu ritmu. Broliukams nepritarti buvo tiesiog neįmanoma, nes jų skleidžiama energija persmelkė visus klausytojus, o jų muzika tiesiog užbūrė.

Pasirodymas buvo sudarytas iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje buvo pristatyta paskutinio grupės albumo „Around tje World“ programa – tai pasaulinės folk muzikos variacijos trimis violančelėmis. Šioje dalyje skambėjo suomiška polka, airiškas džigo, rytietiškos melodijos, graikiškas sirtakis, rusiškos ir net afrikietiškos melodijos.

Antroje dalyje broliukai pakeitė savo uniformas ir grojo žinomus kūrinius, tokius kaip „99 luftballons“, „Clocks“, „Mission Impossible Theme“, kurie įgavo naujas versijas, kurias kūrė 3 violančelininkai.

Koncertas buvo nuostabus ir visi buvo „pripumpuoti“ gerų emocijų ir dar geresnės nuotaikos.

„Youtube“ vaizdai: Pirmas, Antras

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt