Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mėnuo Juodaragio“ savanoriai jau gyvena festivalio ritmu (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keturiolika metų gyvuojantis šiuolaikinės baltų kultūros ir muzikos festivalis „Mėnuo Juodaragis“ jau šį savaitgalį kviečia priartėti prie savo šaknų. Festivalis vyks nepaprasto grožio Zaraso ežero Didžiojoje saloje, kur gausioje muzikinėje ir kultūrinėje programoje susitiks seniausias baltų kultūros paveldas ir šiuolaikinė kūryba.

Keturiolika metų gyvuojantis šiuolaikinės baltų kultūros ir muzikos festivalis „Mėnuo Juodaragis“ jau šį savaitgalį kviečia priartėti prie savo šaknų. Festivalis vyks nepaprasto grožio Zaraso ežero Didžiojoje saloje, kur gausioje muzikinėje ir kultūrinėje programoje susitiks seniausias baltų kultūros paveldas ir šiuolaikinė kūryba.

Nors „Mėnuo Juodaragis“ prasidės tik penktadienio popietę, savanorių gentis kartu su organizatoriais pluša jau nuo pat pirmadienio ryto: renčia amatų kiemą, tvarko salą ir ruošia žiūrovams visą festivalio medžiagą. Pirmą kartą dalyvaujančius savanorius nustebino nepastebimų darbų gausa, tačiau linksma atmosfera dar neleido pajusti nuovargio.

Viena iš savanorių, Šarūnė, savo darbo svarba įsitikino jau tada, kai dar likus mėnesiui iki festivalio buvo surengti dvi dienas trukę būsimų pagalbininkų apmokymai. „Tvarkydama salą supratau, jog pati atvykusi į festivalį net nesusimąstau, kiek jėgų ir laiko skiriama tam, kad renginio teritorija būtų paruošta lankytojams. Manau, jog čia tik pradedu savo savanorės ,,karjerą", nes malonu prisiliesti prie mėgstamo renginio įgyvendinimo ir pamatyti, kaip viskas atsiranda", - sako Šarūnė.

Kitas savanoris Leonas rengti festivalį padeda jau ketvirtus metus. „Man patinka prisidėti prie bendros festivalio idėjos įgyvendinimo. Smagiausia, kai žinai savo darbą ir jis yra įvykdytas iki galo, tada gali pasimėgauti pačiu renginiu", - pasakoja Leonas.

Pagalbininkų būrys itin gerai nusiteikęs, jau gyvena festivalio nuotaikomis, į kiekvieną užduotį įdeda daug širdies ir kartu kviečia šį penktadienį atvykti į Zarasus, kur įdomiai ir prasmingai kartu palydėsime saulėtą paskutinį vasaros savaitgalį. Festivalio programa ir kita informacija - renginio internetinėje svetainėje www.mjr.lt.

Komentarai
Temos Savanoris
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt